Palenisko metalowe – corten Fiamma

Ø1200 H400cm 102kg 60l

4 756,41zł

Palenisko wykonane jest z blachy corten. Palenisko produkowane jest w standardzie z otworami zapewniającymi odpowiednią cyrkulację powietrza. Waga paleniska to 102 kg, a wymiary : średnica: 120 cm, Wysokość: 40 cm.

Palenisko Fiamma to wykonane z blachy corten akcesorium przydatne w każdym ogrodzie. Zastosowanie materiału o wysokiej jakości oraz wytrzymałości sprawia, że będzie ono cieszyć swoich użytkowników przez długie lata.

Blacha corten

Ten rodzaj tworzywa to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów. Zawdzięcza to obecności pierwiastków takich jak: miedź, chrom, nikiel i fosfor, sprawiających, iż przedmioty wykonane z blachy corten są niezwykle odporne na działanie zjawisk atmosferycznych. To one, a właściwie rdzawy nalot powstały przy ich udziale, umożliwia wykorzystanie tego materiałów do wielu celów oraz w rożnych klimatach. Nalot ten spełnia funkcję naturalnego zabezpieczenia przed korozją oraz nadmiernym niszczeniem i pękaniem.

Palenisko Fiamma

Palenisko wykonane jest z blachy corten, odpornej na zniszczenia oraz korozje. Dostępne jest w formie okręgu, w związku z czym zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się ognia. Głębokość 60 l pozwala na rozpalenie sporego ogniska bez ryzyka wydobywania się popiołu poza obręb paleniska.

Ze względu na swoją wagę, wynoszącą 102 kg, palenisko Fiamma nie poddaje się silnym podmuchom wiatru. Z tego powodu, korzystanie z niego jest bezpieczne również podczas

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.