Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 1

H800cm 12kg 115l

1 646,97zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Carlo 1 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:40cm, szerokość:40cm, wysokość: 80.

LUKSUSOWA STYLIZACJA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Prosta i niezwykle urokliwa, plastikowa donica. Jej geometryczny kształt oraz uniwersalna wysokość to idealna podstawa pod proste oraz bardziej złożone zielone aranżacje. Żywe kolory (w podstawowych odcieniach z palety RAL) oraz wysoki połysk sprawiają, że wprowadzi ona powiew luksusu do każdego domowego lub biurowego pomieszczenia.

PLASTIK W TRWAŁYM WYDANIU

Plastik, z którego wykonana została donica Carlo 1, to mieszanka najwyższej jakości maty szklanej, żelkotu i żywicy. Właśnie dlatego jest ona wyjątkowo odporna na uszkodzenia, w związku z czym, idealnie sprawdzi się w stylizacjach w domu oraz na świeżym powietrzu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.