Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 5

Wysokie donice plastikowe Carlo 5 to niezwykle ciekawe i wytrzymałe produkty, które świetnie się sprawdzają w niemal każdej aranżacji i warunkach.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

19

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Wysokie donice plastikowe Carlo 5 to niezwykle ciekawe produkty, które świetnie się sprawdzają w niemal każdej aranżacji. Charakteryzują się one klasyczną, geometryczną formą i eleganckim, aczkolwiek prostym designem. Dodatkowo ciekawe kompozycje roślinne, dodadzą im uroku i stworzą zachwycającą całość.

Wysokie donice plastikowe – Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Donice z włókna szklanego Carlo 5 idealnie sprawdzają się na balkonach i tarasach. Bardzo ciekawie będą się także prezentowały na otwartej przestrzeni. Można w nich zasadzić wszelkie gatunki roślin żywych, a także sztucznych. Szczególnie atrakcyjnie będą się w nich prezentowały wszelkie gatunki traw ozdobnych, a także , bukszpany czy zioła.

Wysokie donice plastikowe dostępne są w bardzo różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki czemu z powodzeniem można dobrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Z uwagi na to, że donice są bardzo lekkie, można je z powodzeniem przenosić z miejsca na miejsce, aby w dowolny sposób zmieniać aranżacje. Świetnie prezentują się także we wnętrzach, szczególnie w zestawieniu z prostymi meblami o ostrych krawędziach. Donice nie posiadają żadnych zdobień, są bardzo proste, co jest ich największym atutem.

Właściwości materiału

Materiał jest trwały, solidny i odporny na działanie promieni słonecznych. Nie ulega on korozji, dzięki czemu nie trzeba ich pokrywać żadnymi farbami czy ochronnymi farbami. Można je idealnie dobrać do kompozycji ogrodu lub domu.

Jak wspomniano wcześniej donice Carlo 5 są bardzo lekkie i można je swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Ponadto, dzięki niedużej wadze donice nie obciążają posadzek i podłóg. Daje to dużą swobodę w aranżacji. Warto zakupić kilka donic i utworzyć z nich fantazyjne aranżacje, także na werandach, gankach czy w altankach.

Przed użyciem konieczne jest odpowiednie przygotowanie donic. W tym celu należy wykonać specjalny wsad składający się z kamieni, keramzytu, siatki cieniującej, piasku i ziemi. To jaki będzie on duży, jest zależne od wielkości donicy.

Z pewnością warto zdecydować się na zakup donic z włókna szklanego. Są to bardzo ciekawe produkty, które pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych aranżacji.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
wysokie donice plastikowe Carlo 5

Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 5

100,00