Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 5

L500 x W500mm H1000mm 19kg 230l

Donica plastikowa Carlo 5 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donica jest wyposażona w dodatkową półkę, na wysokości 40 cm od górnej krawędzi.
Z tego względu otworu odpływowego nie wykonujemy.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 50 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 100 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 19 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Wysokie donice plastikowe Carlo 5 to niezwykle ciekawe produkty, które świetnie się sprawdzają w niemal każdej aranżacji. Charakteryzują się one klasyczną, geometryczną formą i eleganckim, aczkolwiek prostym designem. Dodatkowo ciekawe kompozycje roślinne, dodadzą im uroku i stworzą zachwycającą całość.

Wysokie donice plastikowe – Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Donice z włókna szklanego Carlo 5 idealnie sprawdzają się na balkonach i tarasach. Bardzo ciekawie będą się także prezentowały na otwartej przestrzeni. Można w nich zasadzić wszelkie gatunki roślin żywych, a także sztucznych. Szczególnie atrakcyjnie będą się w nich prezentowały wszelkie gatunki traw ozdobnych, a także , bukszpany czy zioła.

Wysokie donice plastikowe dostępne są w bardzo różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki czemu z powodzeniem można dobrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Z uwagi na to, że donice są bardzo lekkie, można je z powodzeniem przenosić z miejsca na miejsce, aby w dowolny sposób zmieniać aranżacje. Świetnie prezentują się także we wnętrzach, szczególnie w zestawieniu z prostymi meblami o ostrych krawędziach. Donice nie posiadają żadnych zdobień, są bardzo proste, co jest ich największym atutem.

Właściwości materiału

Materiał jest trwały, solidny i odporny na działanie promieni słonecznych. Nie ulega on korozji, dzięki czemu nie trzeba ich pokrywać żadnymi farbami czy ochronnymi farbami. Można je idealnie dobrać do kompozycji ogrodu lub domu.

Jak wspomniano wcześniej donice Carlo 5 są bardzo lekkie i można je swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Ponadto, dzięki niedużej wadze donice nie obciążają posadzek i podłóg. Daje to dużą swobodę w aranżacji. Warto zakupić kilka donic i utworzyć z nich fantazyjne aranżacje, także na werandach, gankach czy w altankach.

Przed użyciem konieczne jest odpowiednie przygotowanie donic. W tym celu należy wykonać specjalny wsad składający się z kamieni, keramzytu, siatki cieniującej, piasku i ziemi. To jaki będzie on duży, jest zależne od wielkości donicy.

Z pewnością warto zdecydować się na zakup donic z włókna szklanego. Są to bardzo ciekawe produkty, które pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych aranżacji.