Donica metalowa – corten Cecilia 11 Mobile

Szeroka donica z cortenu Cecilia 11 Mobile jest odporna na działanie deszczu, mrozu, wiatru, zmiennych temperatur czy promieniowania UV.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

70

Rodzaj podstawy

Imitacja nóżki, Kółka zakryte

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Imitacja nóżki
Kółka zakryte
  • *Rodzaj podstawy

    Reset options

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Jedyna w swoim rodzaju szeroka donica Cecilia 11 mobile

Szeroka donica ze stali corten to produkt, który z powodzeniem odmieni wygląd każdego ogrodu czy tarasu. Duży rozmiar sprawia, że donica przyciąga uwagę, a minimalistyczny design nadaje aranżacji nowoczesny wygląd. Donice metalowe ze stali corten są wyjątkowe, ponieważ warunki atmosferyczne mogą stale zmieniać ich kolor.

Cecilia 11 mobile – praktyczna szeroka donica z kółkami

Stalowa szeroka donica pokryta naturalną warstwą ochronnej patyny jest niezwykle praktycznym elementem dekoracyjnym. Spowijająca ją specjalna warstwa patyny do złudzenia przypominająca rdzę rdzy sprawia, że korozja nie niszczy materiału. Wręcz przeciwnie maskuje wszelkie mechaniczne uszkodzenia produktu. Donice prostokątne z cortenu są odporne na działanie deszczu, mrozu, zmiennych temperatur czy promieniowania UV. Mogą więc stać na świeżym powietrzu przez cały rok. Dodatkowe ocieplenie styropianowe sprawia, że szeroka donica będzie bezpiecznym domem dla rośliny nawet zimą.

Zastosowanie stalowych donic na kółkach

Szeroka donica ze stali corten jest cięższa niż alternatywna donica z aluminium czy włókna szklanego. Nie stanowi to jednak żadnego problemu ze względu na zamontowane w jej dnie kółka transportowe. Dzięki temu donice zewnętrzne nowoczesne są w pełni mobilne – mogą zrobić salon zimą, a latem balkon czy taras. Świetnie sprawdzą się także w ogrodzie. Donice na kółkach wykorzystuje się zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach usługowych. Efektownie urozmaicają one przestrzeń holów, wejść do budynków, dziedzińców czy miejskich parków. Szeroka donica z cortenu, dzięki swojej unikalnej kolorystyce i nowoczesnej bryle, prezentuje się doskonale w każdej współczesnej aranżacji. Warto dodać, że donica ta jest dostępna w 2 opcjach wykończenia podstawy. Koła mogą być dyskretnie ukryte lub jedynie miejscowo osłonięte imitacją nóżek.

Jak wykorzystać szeroką donicę z metalu?

W dużej, pojemnej donicy ze stali corten można zasadzić zarówno drobne kompozycje kwiatowe, jak i większe rośliny – małe drzewka i krzewy. Wysoka donica dobrze je wyeksponuje, a rdzawa kolorystyka materiału wydobędzie soczystość zielonych liści. Warto podkreślić, że donice posiadają także otwory odpływowe, które zadbają o uniknięcie przelania rośliny.

Przygotowanie donic ze stali corten

Zanim posadzimy wybrane rośliny w donicy ze stali, musimy wypełnić ją warstwą kamieni i keramzytu, a następnie – po oddzieleniu ich siatką cieniującą – wsypać do pojemnika proporcjonalną ilość gruboziarnistego piasku i ziemi.

 

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
szeroka donica Cecilia 11 mobile

Donica metalowa – corten Cecilia 11 Mobile

11 111,00  Select options