Donica betonowa – Geraldo 3

L1000 x W500mm H500mm 229kg 162l

Donica Geraldo 3 jest wykonana z betonu architektonicznego

Występuje w dwóch podstawowych kolorach: szarym oraz czarnym/antracytowym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 50 mm
Waga: 229 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Współczesna potrzeba posiadania ogrodu

Ozdobne donice betonowe stają się dzisiaj bardzo pożądanym elementem wystroju zarówno prywatnych przestrzeni zielonych jak i miejskich. Dają one nam namiastkę dzikiego, barwnego świata przyrody, ale też pomagają na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Sprzyja to poprawie zdrowia i wpływa pozytywnie na umysł uspokajając kolorami i bujną zielenią. Jeśli więc projektujesz nową albo pragniesz unowocześnić istniejącą przestrzeń życiową albo ciche miejsce do odpoczynku – możesz na nas liczyć! Przedstawiamy Ci nasz produkt – donica betonowa Geraldo 3. Modele z tej serii sprawdzą się jako donice na taras, działkę, do ogrodu, ale też w szeroko pojętej miejskiej przestrzeni. Mowa tu o ulicach, chodnikach, sklepach przychodniach i galeriach handlowych.

Postaw na wygodę i funkcjonalność

Głównym materiałem, z którego wykonujemy te konkretne modele jest beton architektoniczny. Tworzywo to poza modnym wyglądem i teksturą kryje w sobie wiele istotnych właściwości. Ozdobne donice z betonu są w stu procentach odporne na uszkodzenia mechaniczne takie jak obicia, pęknięcia itp. Dodatkowo materiał ten jest niewrażliwy na działanie czynników atmosferycznych (deszcz, grad, śnieg) oraz skrajnie niskich czy wysokich temperatur. Nasze doniczki betonowe do ogrodu mają w dnie wykonane praktyczne otwory odpływowe. Mają one zapobiegać przelaniu i gromadzeniu się wody podczas silnych opadów. Zewnętrzna powłoka jest odporna na działanie promieni UV. Nie spowodują więc one uszkodzeń na powierzchni donicy. Nasze produkty z betonu są dość ciężkie, ale z zewnątrz wyglądają na lekkie i delikatne. Nie ma więc obaw, że zostanie przewrócona przez biegające pod ogrodzie dzieci lub zwierzęta. Nie ruszą jej też silne wiatry.

Uniwersalne ozdobne donice betonowe

Po co tracić czas na przeglądanie dziesiątek stron internetowych i zasięgać przeróżnych, niekonsekwentnych opinii? W naszym sklepie znajdziesz to czego szukasz! W swojej ofercie mamy donice o różnej formie, rozmiarach i wykonane z wielu materiałów. Wśród nich dostępnych wiele tych wykonanych z betonu architektonicznego. Łączą one w sobie styl, prostotę i uniwersalność. W połączeniu z kolorami (szary i antracyt\czarny) są gwarancją dopasowania się do każdego, nawet najbardziej zróżnicowanego kolorystycznie, wymagającego otoczenia. Jednocześnie nasze ozdobne donice betonowe nie będą odwracały uwagi od posadzonej w nich roślinności. Przy odpowiedniej aranżacji potrafią też wtopić się w tło sprawiając wrażenie, że rośliny wyrastają wprost z podłoża lub budynku. Jest to odpowiedni produkt dla każdej osoby!

Wyjątkowy ogród według Twojego projektu

Nasze donice pomimo tego, że zrobione są z betonu, w Twoich rękach staną się „elastyczne” w zastosowaniu. Tworzymy produkty, które poddają się kupującemu i jego wizji, a nie każą się podporządkowywać. Wraz z zakupem donicy zyskujesz nie tylko produkt, ale przede wszystkim wolność tworzenia dzięki uniwersalnej strukturze i barwie! Model Geraldo 3 jest jednym z mniejszych dostępnych w ofercie naszego sklepu. Dzięki temu zmieści się niemal wszędzie i pozwoli na posadzenie wielu gatunków roślin stosownie do ich wzajemnych rozmiarów. Możesz wybrać jedno lub wielosezonowe rośliny. Innym wyborem mogą być mniejsze drzewa i krzewy np. owocowe, z których można zrobić piękny, mały żywopłot. Jeśli jednak nie ma w Tobie duszy ogrodnika to możesz zdecydować się na rośliny zimozielone i wolno rosnące. Dzięki temu nie będziesz musiał się o nie martwić nawet w czasie bardzo niskich temperatur.

Jak przygotować ozdobne donice betonowe do użytku?

Każde ozdobne donice betonowe dostępne w naszym sklepie powinny zostać po zakupie odpowiednio przygotowane do użytku przez nabywcę. Należy ułożyć we wnętrzu produktu w równych proporcjach do pełna kamienie, keramzyt, siatkę cieniującą lub agrowłókninę, piasek gruboziarnisty i ziemię. Sama donica powinna stać na równym, przepuszczalnym podłożu lub podkładkach np. gumowych o grubości 2 cm. Jest to spowodowane tym, że otwory odpływowe na spodzie donicy powinny być drożne. Niezastosowanie się do powyższych instrukcji może skutkować zatkaniem otworów i uszkodzeniem produktu, a tym samym nie uznaniem reklamacji.