Donica aluminiowa na kółkach – Fabio Mobile

L1000 x W800mm H600mm 46kg 465l

Donica Fabio Mobile wykonana jest z aluminium.

Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 60 cm
Wysokość z wbudowanymi kółkami: 62,5
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 46 kg

Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce.

Opis

Donice ogrodowe z serii Fabio Mobile stanowią doskonałe rozwiązanie dla dekoracji wnętrz biurowych oraz przestrzeni tuż przed budynkami. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów, są one nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także niezwykle wytrzymałe na działanie zjawisk atmosferycznych.

Donice aluminiowe

Seria Fabio Mobile to donice wykonane z aluminium. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że te akcesoria są odporne na deszcze, śniegi oraz silne podmuchy wiatru. Z tego powodu, znajdują swoje zastosowanie na dziedzińcach oraz przed wejściem do budynków biurowych.

Jednocześnie donice Fabio Mobile są wygodne w użytkowaniu. Dzięki zamontowanym kółkom, można je szybko oraz bezpiecznie przesunąć w odpowiednie miejsce bez potrzeby używania znacznej siły ani organizowania dodatkowej pomocy w przypadku aranżowania przestrzeni przed, jak i wewnątrz biurowców. To właśnie koła sprawiają, że te ważące niemal 46 kg donice ogrodowe są niezwykle proste w użytkowaniu.

Do każdego wnętrza

Donice aluminiowe Fabio Mobile dostępne są w szerokim wyborze odcieni. Oferta zakłada obecność wszystkich kolorów dostępnych w palecie RAL, zarówno w wersji matowej, półmatowej oraz z połyskiem.

Donica Fabio Mobile o pojemności 465 l to dodatek, który podkreśli charakter pomieszczeń biurowych urządzonych w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym.