Donica aluminiowa – Alessio 1

L500 x W500mm H500mm 12kg 110l

Donica Alessio 1 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem

WYMIARY DONICY:
Długość: 50 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 12 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Lekka donica Alessio 1 do domu, ogrodu i na taras

Lekkie donice z aluminium to dekoracje stworzone z myślą o głównych cechach stylu minimalistycznego. Mają prostą formę i charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dużą funkcjonalnością. Model Alessio 1 to jeden z najbardziej uniwersalnych wariantów, dostępnych we wszystkich kolorach palety RAL – matowych, błyszczących i metalicznych. Alessio 1 jest donicą kwadratową, niewielką i bardzo lekką, co pozwala na różnorodne wykorzystanie jej potencjału aranżacyjnego.

Lekkie donice do kwiatów Alessio 1 i sposoby ich wykorzystania

Ze względu na swoje właściwości lekkie donice aluminiowe Alessio 1 można stosować zarówno we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim w mieszkaniach prywatnych, a także w restauracjach, hotelach, urzędach, biurach czy galeriach handlowych. Ich klasyczny design i minimalistyczna forma sprawiają, że bez trudu dopasują się do każdej aranżacji, a niska waga stanowi gwarancję bezpieczeństwa nawet najdelikatniejszych podłóg. Poza tym lekkie donice z aluminium można ustawiać także na balkonach, na tarasach, w ogrodach, przy wejściach do budynków czy nawet w przestrzeni publicznej. Wykazują one bowiem wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych. Donice aluminiowe Alessio 1 nadają się do każdego typu roślinności – kwiatów, krzewów oraz drzewek.

Donice Alessio 1 – właściwości praktyczne aluminium

Lekkie donice z serii Alessio 1 produkowane są z wysokiej jakości stopu aluminium, który przy swojej twardości, sztywności i wytrzymałości wykazuje się również niezwykłą lekkością. Donice można zatem bez trudu przenosić, tworząc nowe kompozycje, kiedy tylko mamy na to ochotę. Poza tym aluminium to materiał przetestowany w najtrudniejszych warunkach. Nie straszny mu wiatr, deszcz, śnieg, promieniowanie słoneczne ani mróz. Ponieważ donice Alessio 1 malujemy je proszkowo, mają idealnie gładką i łatwą w utrzymaniu w czystości powierzchnię. Nie wymagają konserwacji, nie pękają i nie gniją, a dodatkowo pozwalają na stworzenie niesamowitych efektów aranżacyjnych ze względu na bogatą paletę barw donic, które można dopasować do kolorystyki kwiatów lub otoczenia. Nasze donice wysokie aluminiowe są również ocieplane, dzięki czemu zapewniają odpowiednie warunki do wzrostu roślin niezależnie od pory roku.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,