Donica aluminiowa – Alessio 14

L1600 x W1600mm H500mm 68kg 1230l

Donica Alessio 14 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 160 cm
Szerokość: 160 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 68 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Duże donice aluminiowe – Alessio 14

Duże donice aluminiowe Alessio 14 to bardzo popularny model dostępny w naszym sklepie. Są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego z pewnością każdy znajdzie najlepszy model dla siebie. Będzie idealnie pasował do aranżacji przed budynkiem firmy, rynku czy ogrodu. Warto zaznaczyć, że donica posiada specjalne otwory odpływowe w dnie. Ponadto jej ściany są zabezpieczone dodatkową warstwą styropianu, który pełni funkcję izolacyjną.

Wykorzystanie i przeznaczenie donic Alessio 14 w aranżacji

Duże donice Alessio 14 charakteryzują się niebanalnym i nowoczesnym designem. Są to produkty najwyższej jakości, obok których z pewnością nie można przejść obojętnie. Można je ustawić pojedynczo lub umieścić kilka sztuk obok siebie, aby stworzyć ciekawą kompozycję. Donice do ogrodu Alessio 14 idealnie podkreślają charakter roślin. Ciekawym rozwiązaniem jest dobranie odcienia donicy do koloru kwiatów. Dzięki temu ogród nabierze bardzo interesujący i intrygujący wygląd.
Duże donice aluminiowe można ustawić w ogrodzie, na dużym tarasie przed biurowcem czy na deptaku. Donica Alessio 14 charakteryzuje się niezwykłą prostotą i jest perfekcyjnie wykonana. W ofercie dostępne jest wiele wersji kolorystycznych, a także rozmiarów i kształtów. Dzięki temu każdy może znaleźć najbardziej odpowiadający mu egzemplarz.

Właściwości materiału

Duże donice wykonane z aluminium są bardzo odporne. Nie straszne im niskie ani bardzo wysokie temperatury, a także intensywne opady deszczy czy śniegu. Nasze donice malowane są proszkowo, dzięki temu ich powierzchnia jest idealnie gładka. Kolor nie wyblaknie i przez naprawdę długi czas będzie wyglądał atrakcyjnie.

Donice do kwiatów są solidnie wykonane, ale bardzo lekkie. Dzięki temu można je swobodnie przenosić z miejsca na miejsce i z łatwością zmieniać aranżacje. Nie ma obaw, że powstaną jakieś pęknięcia czy wgłębienia. Dużą zaletą jest także szeroka barwa kolorystyczna, a także możliwość zakupu wersji matowej i w połysku. Z uwagi na to, że zewnętrzna powłoka jest malowana proszkowo, charakteryzuje się ona naprawdę dużą trwałością. Warto już dziś skorzystać z naszej oferty.