Donica plastikowa z włókna szklanego – Antonio 7

L1000 x W1000mm H600mm 20kg 600l

Donica plastikowa Antonio 7 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 20 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica Antonio 7 to propozycja dla osób, które cenią sobie klasykę połączoną z ponadczasowością. W przypadku tego produktu atutem jest nie tylko prosty wygląd, ale również niesamowita wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. To doskonała opcja w przypadku, w którym chcemy podkreślić charakter pomieszczenia, przy okazji nie przytłaczając go w żaden sposób. Doniczki plastikowe duże będą się świetnie prezentować zarówno we wnętrzach, jak i wszelkiego rodzaju balkonach i tarasach.

Z czego wykonujemy i gdzie pasuje donica Antonio 7?

Donica została wykonana z włókna szklanego. Przybierając właściwie dowolną formę podczas procesu produkcyjnego, jest w stanie wpasować się w każdą aranżację. Tego rodzaju akcesorium będzie doskonałym uzupełnieniem wnętrza industrialnego, w którym dominuje surowość i prostota. Będzie to również dobry pomysł w przypadku wnętrza tradycyjnego, w którym ma służyć przede wszystkim jako miejsce do życia roślin. Dzięki temu, że ścianki ocieplone są dwu-centymetrową warstwą styropianu, nie musimy martwić się o przemarzanie roślin. Doniczki plastikowe duże tego rodzaju to też dobre wyjście dla biur. Stonowane wnętrza ozdobione doniczkami w prostym kształcie i dobrze dopasowanym kolorze prezentują się znacznie lepiej, dając pracownikom chwile wytchnienia.

Taras to jedno z miejsc, o którym warto pomyśleć podczas szukania miejsca dla donicy Antonio 7. To tutaj spędza się bowiem popołudnia lub poranki, rozkoszując się chwilą na świeżym powietrzu. Warto otaczać się pięknymi przedmiotami.

Jakie są cechy donicy Antonio 7?

Donica Antonio 7 to przede wszystkim niezwykle trwały element zdobiący nasze codzienne otoczenie. Warto zaznaczyć, że jest to doniczka, jednakże na życzenie klienta może być wyprodukowana jako osłonka. W klasycznej wersji posiada otwory odpływowe na spodzie i trzeba dobrze przygotować ją do umieszczenia w niej rośliny. Przede wszystkim należy wysypać na dno keramzyt lub kamienie jako warstwę drenującą. Kolejnym istotnym elementem jest siatka cieniująca, a później piasek i ziemia – dzięki tak ułożonym warstwom roślina będzie się czuła doskonale. Oprócz tego warto wspomnieć, że doniczki plastikowe duże tego rodzaju są mrozoodporne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i promienie UV. Ponad to są lekkie i bardzo uniwersalne, dzięki czemu będą pasowały niemalże wszędzie.