Donica metalowa – corten Vaso 3

  Ø950 H1000mm 60kg 640l

  Donica Vaso 3 wykonana została z blachy cortenowej.

  W dnie posiada otwory odpływowe.

  Boczne ścianki wyłożone są styropianem

  WYMIARY DONICY:
  Średnica: Ø 95 cm
  Wysokość: 100 cm
  Grubość ścianki: 30 mm
  Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
  Grubość blachy: 2 mm – 3 mm
  Waga: 60 kg

  Chcesz poznać cenę produktów?

  Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

  Opis

  Donice stalowe corten VASO 3

  Donice stalowe corten to stylowy gadżet do każdego ogrodu. Dlatego wykonana z blachy cortenowej donica w formie walca, dzięki nietuzinkowej strukturze sprawia wrażenie niezwykle designerskiego, lekko pordzewiałego dodatku. Taki element dekoracyjny świetnie sprawdzi się w ogrodzie, na balkonie, tarasie czy nawet w domu. Z pewnością unikatowy wygląd idealnie wpasowuje się w obecną modę na industrialne oraz rustykalne stylizacje.

  Aranżacja okrągłej donicy stalowej corten.

  W chwili obecnej moda na pełne charakteru, stylizowane na stare dekoracje ma się bardzo dobrze. Donice stalowe corten VASO 3 doskonale wpisują się w tą stylistykę. Sprawiają one wrażenie bardzo drogiego przedmiotu z ubiegłych lat. Rudawy kolor donicy delikatnie połyskuje w słońcu i zmienia się pod wpływem roślin i tła. Donica w zależności od światła i otoczenia, w którym się znajdzie, będzie prezentować się każdego dnia jak inny produkt. Dzięki temu ogród będzie wyglądał na bardzo zadbany. Donica świetnie sprawdzi się jako dekoracja przed domem. W połączeniu z innymi donicami bądź też samodzielnie, okrągła donica stworzy przytulny i sielski nastrój w ogrodzie, bądź na tarasie. Należy też wspomnieć, że różnorodna roślinność znakomicie prezentuje się w donicy o takim ciepłym, miedzianym kolorze.

  Donice stalowe corten – Zalety donicy.

  Jedną z najważniejszych zalet donicy ze stali corten jest odporność na mróz, co sprawia, że można uniknąć męczącego i niewygodnego chowania donicy na zimę. Donica jest odporna na warunki atmosferyczne, dlatego nie straszny jej deszcz, ani promieniowanie UV. Zastosowanie warstwy patyny sprawia, że donica jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a ewentualne zarysowania są przez nią maskowane. Donice stalowe corten również odporne na korozję. Ścianki tej donicy są ocieplone styropianem, co zapewnia ochronę dla znajdującej się w środku korzenia rośliny.

  Co należy wiedzieć o donicach ze stali corten?

  Należy pamiętać, że donice na zewnątrz Vaso 3 są cięższe od wariantów wykonanych z aluminium, czy włókna szklanego. Patyna, którą pokryta jest donica może pod wpływem deszczu spływać i powodować rdzawe zabrudzenia na podłożu, na którym stoi donica. Ślady te są możliwe do usunięcia dzięki specjalnym środkom. Donice ogrodowe z tej stali dostępne są wyłącznie w jednym, prezentowanym na zdjęciu kolorze.

  Przed rozpoczęciem użytkowania donicy należy przede wszystkim zaopatrzyć się w potrzebne do tego celu materiały. Kamienie, keramzyt, siatka cieniująca, piasek gruboziarnisty i ziemia. Wsad należy dobrać adekwatnie do wymiarów wybranej donicy.