Donica betonowa – Luciano

Betonowe donice do drzewek Luciano są jedynie częścią nowoczesnych możliwości dekoracyjnych, jakie znajdziesz u nas w sklepie.

Nóżki

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

260

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Betonowe donice do drzewek Luciano

Taras i ogród to miejsca odpoczynku wielu z nas. Dlatego tak ważne jest ich odpowiednie urządzenie – dobry wystrój będzie miał z pewnością pozytywny wpływ na jakość wypoczynku. Wielu ludzi niestety nie wie, że przy zakupie i wykorzystaniu odpowiednich produktów, są w stanie podnieść standardy swoich scenerii. Betonowe donice do drzewek Luciano są jedynie częścią możliwości dekoracyjnych, jakie znajdziesz u nas w sklepie. Klasyczny projekt donic, a także ich niezwykle staranne wykonanie, pozwoli na doskonałe urządzenie ogrodu i tarasu. Uniwersalny wygląd pozwoli na skuteczną dekorację przestrzeni zewnętrznych. Wybranie ulubionych roślin do donic będzie jedynie domknięciem tej niezwykle przyjemnej czynności. Nie bez znaczenia jest także to, że donice te wykonujemy z polimerobetonu.

Polimerobeton gwarancją wysokiej jakości

Nasza firma jest świadoma, jak ważna dla klienta w dzisiejszych czasach jest jakość produktu. Kupując betonowe donice do drzewek Luciano oszczędzasz na jej wymianie bądź konieczności naprawy. Takie zabiegi nie będą bowiem potrzebne. Donica została wyprodukowana ze specjalnie stworzonego betonu, dzięki czemu, uzyskał wiele nowych właściwości. Polimerobeton posiada między innymi wysoki współczynnik odporności na zginanie, a także ściskanie. Donice z betonu do drzewek stworzone z tego surowca, są przede wszystkim odporne na niekorzystne warunki środowiska. Ich niezwykła trwałość pozwala przetrwać wszelkie mrozy, deszcze i wichury. Dlatego są one doskonałe do zaaranżowania tarasu i ogrodu, gdzie donice ciągle wystawione są na pogodowe próby. Trzeba jednak pamiętać, że aby polimerobeton mógł zachować wszystkie swoje właściwości konieczne jest prawidłowe odprowadzenie wody z donicy. W tym celu należy ustawić je na nóżkach lub przynajmniej podkładkach gumowych o wysokości 2- 3 cm. Nie bez znaczenia jest także prawidłowe wypełnienie donicy.

Aranżacja donicy w przestrzeni

Donice betonowe można aranżować na wiele sposobów, a ich szeroki wybór ogranicza jedynie ludzka wyobraźnia. Odpowiednie ustawienie donic w naszym ogrodzie, pozwoli wyeksponować naturalne piękno posiadanego gospodarstwa. Betonowe donice do drzewek Luciano zaprojektowaliśmy w klasycznym stylu. Ich produkcja w równie uniwersalnych kolorach betonu daje nieograniczone możliwości co do wyboru rośliny, która zostanie w niej zasadzona. Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice do drzewek Luciano czarny

Donica betonowa – Luciano

10 000,00