Donica betonowa – Cristina

L500 x W500mm H500mm 85kg 95l

Donica Cristina jest wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje jest w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 50 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 85 kg

 

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

CRISTINA – nowoczesne donice klasy premium

CRISTINA to wyjątkowe donice betonowe o nowoczesnym, minimalistycznym designie, wykonane z trwałego, eleganckiego ultra betonu o unikatowych właściwościach. Utrzymane w modnej industrialnej stylistyce betonowe donice producenta pozwolą na wykonanie przyciągającej oko aranżacji podestu, tarasu lub podjazdu. Proste, szlachetne kształty sześcianów będą świetną oprawą zarówno dla barwnych wiosennych kwiatów i soczystej zieleni. Są solidną podstawą również dla wyrafinowanych kompozycji z wykorzystaniem bardzo modnych traw ozdobnych. Z kolei rząd strzyżonych kul bukszpanowych w donicach CRISTINA ozdabiający wejście do firmy będzie jej stylową i elegancką wizytówką. Geometryczne kształty donic znakomicie sprawdzą się również w przestrzeni miejskiej jako piękna, trwała i funkcjonalna ozdoba bulwarów, deptaków i placów. Można w nich sadzić nie tylko kwiaty, trawy i krzewy ozdobne, lecz również niewielkie drzewa, tak bardzo pożądane w mieście.

Donice  betonowe producenta – dlaczego warto?

Materiał, z którego wykonane są nasze donice, to specjalnie opracowany dla naszej firmy beton UHPC – Ultra High Performance Concrete. Nasz ultrabeton jest materiałem najwyższej jakości, odpornym na promieniowanie UV i inne niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz i opady. Ultrabeton jest również bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż zwykły beton. Dzięki temu nasze donice mogą być konstruowane ze znacznie cieńszymi ściankami. To z kolei przekłada się na ich niższą wagę. Trzeba jedynie pamiętać o prawidłowym ustawieniu i obsadzeniu donic.

Klasa i styl

Piękny w swojej surowości ultrabeton jest materiałem niezwykle stylowym i pozwalającym na łatwe wykreowanie modnej aranżacji industrialnej. Proste, minimalistyczne kształty sześcianów CRISTINA w połączeniu ze szlachetną fakturą naszego betonu wprowadzają atmosferę elegancji i luksusu. Trzy dostępne warianty kolorystyczne – biały, szary i antracytowy – pozwolą perfekcyjnie dobrać donice do stylu architektonicznego i kolorystyki otoczenia, a także rodzaju nasadzeń. Najwyższej jakości betonowe donice producenta CRISTINA nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a dzięki swojej trwałości i odporności przez całe lata pozostaną równie zachwycające, jak w chwili zakupu.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,