Donica aluminiowa – Edoardo 3

L1500 x W500mm H600mm 29kg 410l

Donica Edoardo 3 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 150 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 29 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice aluminiowe Edoardo 3 idealnie nadają się do postawienia na balkonie lub tarasie. Są odporne na bardzo niskie oraz wysokie temperatury, a także na promieniowanie UV. Świetnie nadają się do posadzenia w nich kwiatów lub ozdobnych traw.

Lekkie i wytrzymałe donice aluminiowe Edoardo 3

Nasze donice są bardzo wytrzymałe, dlatego dzięki zastosowaniu najnowszych technologii sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Aluminium, z którego są wykonane nie ma porów, do których mogłaby wniknąć woda bez wątpienia chroni to donicę przed pękaniem i łuszczeniem. Donice aluminiowe są również bardzo lekkie, dzięki czemu ich przenoszenie nie sprawia większych problemów. Donice ocieplone są styropianem o grubości 2 cm, co zabezpiecza korzenie roślin przed zmianami temperatury.

Mnogość kolorów – wybierz swój

Donice pomalowane są lakierem proszkowym, w związku z tym kolor utrzymuje się przez wiele lat. Powłoka jest trwała i odporna na zarysowania i zabrudzenia. Donice aluminiowe do kwiatów  Edoardo 3 mogą być pomalowane na dowolny kolor z pełnej palety RAL, w wersji matowej, błyszczącej lub metalicznej. Dzięki temu można dopasować donicę do każdego tarasu, balkonu czy patio. Występuje one w różnych kształtach, sprawdzą się więc świetnie również jako dekoracje np. wejścia do hotelu lub restauracji.

Donice aluminiowe – Minimalizm i elegancja

Donice aluminiowe do ogrodu są bardzo eleganckie, a zarazem minimalistyczne. Idealnie wpisują się w obowiązujące trendy wyposażenia wnętrz. Wykorzystując kilka donic można stworzyć piękne i niepowtarzalne kompozycje złożone z różnego rodzaju kwiatów. Pozwoli to wyróżnić taras lub balkon wśród pozostałych. Ich niewielka waga sprawia, że regularna zmiana elementów kompozycji jest bardzo wygodna. Otwory odpływowe zabezpieczają przed nadmierną ilością wody. Rośliny wyeksponowane w donicach aluminiowych nabierają szlachetnego charakteru.

Jak prawidłowo przygotować donicę?

Przed zasadzeniem rośliny w donicy należy ją odpowiednio przygotować. Zapewni to odpowiednie warunki wzrostu i rozwoju. Na dnie donicy powinny znaleźć się kamienie oraz keramzyt, które zagwarantują odpowiednie nawodnienie korzeni. Na tak przygotowane podłoże należy wsypać ziemię, którą dodatkowo zmieszać można z piaskiem gruboziarnistym. Ich ilość należy dostosować do rozmiaru donicy. Następnie należy zasadzić rośliny.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,