Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 1

L500 x W500mm H500mm 9kg 124l

Donica plastikowa Marco 1 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 50 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 9 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica z włókna szklanego MARCO 1 to produkt o klasycznej formie sześcianu. Donice do wnętrz wykonane są z najwyższej jakości materiału, co przekłada się na możliwość użytkowania ich przez długie lata. Jej przeznaczenie to dom, mieszkanie oraz biuro, ale świetnie sprawdzi się także na otwartych przestrzeniach – tarasach, balkonach oraz przy wejściach do budynków. Jej klasyczny kształt powoduje, iż będzie ona nie tylko świetnym elementem większej aranżacji, ale również stanowić będzie doskonałą pojedynczą ozdobę. Jest ona wyjątkowo ustawna oraz wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Przygotowanie donicy do użytku.

Przygotowanie donicy do użytku nie stanowi żadnego problemu oraz nie jest drogie. W odpowiednich proporcjach do wielkości donic należy położyć kamienie, keramzyt, siatkę cieniującą, piasek gruboziarnisty, ziemię i gotowe!

Wady oraz zalety włókna szklanego.

Materiał, z jakiego wykonane są donice do wnętrz ma wiele zalet. Jego największą zaletą jest odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, mróz oraz promieni UV. Ponadto, materiał jest bardzo lekki, więc przestawianie donic nie stanowi najmniejszego problemu. Niewątpliwie dużą zaletą jest także możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL, przez co każdy znajdzie swój wymarzony odcień. Ścianki donic wyłożone są styropianem o grubości 2 cm. Jedyną wadą, jaką posiada donica z włókna szklanego to żółknięcie materiału podczas zbyt długiego kontaktu ze światłem słonecznym.

Donice do wnętrz – Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji Marco 1.

Klasyczne sześcienne donice do wnętrz stanowią doskonały dodatek do każdego domu i mieszkania, ale nie tylko. Świetnie sprawdzą się również w biurze, w ogrodzie, na balkonach, tarasach oraz zdobiąc wejścia do biurowców.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz swoim uniwersalnym rozmiarom, Marco 1 będzie doskonałym dodatkiem do przestronnych wnętrz w przestrzeni publicznej. Ponadto, niepowtarzalna struktura donicy sprawia, że jest ona swoistą ozdobą, która pasuje do wielu rozmaitych stylów aranżacyjnych. Donice do wnętrz z włókna szklanego stanowią zatem doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wyrazisty, a zarazem indywidualny charakter wnętrza.

Marco 1 będzie również idealnym uzupełnieniem ogrodów, tarasów, balkonów oraz wejść do biurowców. Ze względu na bogatą ofertę kolorystyczną palety RAL, można tworzyć z nich rozmaite aranżacje. Donice będą również stanowić doskonałą naturalną barierę wokół balkonu lub tarasu chroniąc nas przed niechcianymi spojrzeniami obcych osób.

Donice do wnętrz z włókna szklanego wykonywane są z otworami odpływowymi na dnie, jednak na specjalne życzenie Klienta, istnieje możliwość wykonania donic bez odpływów.