Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 4

L500 x W500mm H800mm 14kg 180l

Donica plastikowa Carlo 4 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 50 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 14 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

LEKKOŚĆ STYLU DONIC PLASTIKOWYCH

Nowoczesna donica, idealna jako podstawa zielonych aranżacji na ganku, w holu, czy na balkonie. Jej wysokość oraz smukła linia inspirują do tworzenia strzelistych kompozycji, które wniosą do każdego pomieszczenia nutkę lekkości i świeżości. Możliwość doboru koloru z szerokiej palety barw pozwoli stworzyć oryginalną wizualizację, która przyciągnie uwagę nawet bardzo wymagających odwiedzających.

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Donica Carlo 4 wykonana została z wysokiej jakości plastiku, powstałego z mieszanki maty szklanej, żywicy oraz żelkotu. Jej gładka powierzchnia łatwo się czyści, a przemyślana konstrukcja – otwory odprowadzające wodę oraz izolacja ścian bocznych – to gwarancja odpowiednich warunków do uprawy kwiatów, traw i innych roślin ozdobnych.