Donica betonowa – Onorato

L400 x W400mm H800mm 99kg 95l

Donica Onorato jest wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje  w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 40 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki ścianki 30 mm
Waga: 99 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Modne klasyczne kolory…  a może donica biała wysoka?

Donice z betonu ONORATO są wykonane z wysokiej jakości, trwałego ultra betonu. Dla zaaranżowania każdej przestrzeni, niewątpliwie donica biała wysoka to idealny wybór. Jej nowoczesny kształt bryły prostokąta stworzy udaną bazę pod dekoracje z wszelkich roślin. Bez wątpienia taka klasyczna elegancja nie zdominuje naszej roślinności a jedynie będzie dla niej stanowiła eleganckie a zarazem dyskretne tło.

Modne klasyczne kolory donicy ONORATO, idealnie zgrają się z zielenią traw i krzewów oraz kolorami kwiatów. Pozwoli to na stworzenie nieszablonowych i ciekawych dekoracji  z pewnością dla nawet najbardziej wymagających ogrodach i parkach. Taki bardzo nowoczesny a zarazem prosty w formie kształt donicy pozwala na wykorzystanie jej w różnym towarzystwie kwiatów oraz innych dekoracji ogrodowych. Bestsellerowy w tym sezonie beton w formie donicy to idealny wybór do ogrodów dla tych, którzy kochają roślinność w nowoczesnym wydaniu oraz  lubią nieszablonowe rozwiązania. Możemy być pewni, że taka klasyczna elegancja zawsze doda smaku naszej przestrzeni. Niezwykła trwałość oraz klasyczna elegancja donicy ONORATO sprawia, że będzie to wyśmienity wybór do ogrodów, parków ale też miejsc komercyjnych czy miejsc spotkań.

Nowoczesny design

Donice betonowe ONORATO to sprawdzone i dobre rozwiązanie dla osób, które chcą efektownie wyróżnić otoczenie. Donica betonowa wysoka dostępna jest w trzech podstawowych i ponadczasowych kolorach: białym, szarym i czarnym (antracytowym).

Nowatorski beton

Donica biała wysoka wykonana jest z betonu o wyjątkowych właściwościach.

Donica ogrodowa cechuje się niezwykłą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne takie jak mróz, promieniowanie słoneczne UV oraz wodę z opadów. Pozwala to na wieloletnią eksploatację w zmiennych warunkach pogodowych bez uszczerbku na estetyce oraz użyteczności produktu. Beton wykorzystany do stworzenia donic nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji, niewątpliwie jest to materiał odporny na uszkodzenie oraz niezwykle trwały. Forma nowoczesnej donicy stworzona z takiego betonu sprzyja umieszczeniu jej w niezwykle wymagającej przestrzeni, gdzie można cieszyć się jej urokiem całorocznie. Nie ma potrzeby izolowania donicy przed czynnikami atmosferycznymi. Raz zaaranżowana przestrzeń będzie cieszyła swoją estetyką przez długi czas.

Przygotowanie donicy do użytku

Przed aranżacją betonowej donicy należy pamiętać o jednej czynności. Istotne jest, aby zapewnić odpływ wody z jej wnętrza, ponieważ zamarznięta woda może doprowadzić do jej uszkodzenia. W tym celu wykonujemy otwór na około 5 cm w dnie donicy. Aby zapewnić swobodny przepływ wody donicę ustawiamy na podłożu przepuszczalnym lub na podkładach o minimalnej grubości 2 cm.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,