Wyczyść
    Reset options

Donica betonowa – Seria 5

137kg 190l

Donica Seria 5 wykonana z betonu (ultra beton).

Możliwość zamówienia donicy o długości na wymiar, od metra do dwóch (co 1 cm) przy niezmiennej szerokości i wysokości.

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: od 100 do 200 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga:    w zależności od długości donicy

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica betonowa na wymiar to doskonałe rozwiązanie, kiedy pragniemy stworzyć spójną stylistycznie aranżację. Wykorzystując różnego typu rośliny oraz różnej wielkości dekoracje. SERIA 5 to donice betonowe o minimalistycznym, klasycznym designie. Mają podłużny, prostokątny kształt i pozbawione są wszelkich zdobień. Występują w kolorach naturalnej palety barw – bieli, czerni i szarości. Można zamówić je w długościach od 100 do 200 cm.

Donica betonowa na wymiar – SERIA 5 i jej zastosowanie

SERIA 5 tworzona jest przez duże, masywne donice z betonu przeznaczone głównie do aranżacji na świeżym powietrzu. Dowolnie wybrana donica betonowa na wymiar efektownie zaprezentuje się w ogrodzie, w parku, na dziedzińcu, na placu miejskim oraz na deptaku. Można ustawić ją przy wejściu do takich budynków, jak urząd państwowy, restauracja, hotel czy galeria handlowa. Ze względu na uniwersalność kolorów i formy, donica betonowa dopasuje się do przestrzeni urządzonej w dowolnym stylu. Pięknie zaprezentuje roślinność o średniej i dużej wysokości, a także zachowa swój oryginalny wygląd bez konieczności przeprowadzania konserwacji i innych zabiegów pielęgnacyjnych.

SERIA 5 –  z ultra betonu

Donica betonowa na wymiar z SERII 5 produkowana jest z materiału określanego mianem ultra betonu. Ma on szczególne właściwości, dzięki którym każda donica doskonale nadaje się do zewnętrznych zastosowań. Ultra beton jest przede wszystkim trwały i wytrzymały. Nie łatwo ulega uszkodzeniom mechanicznym i wykazuje odporność na działanie czynników atmosferycznych, takich jak opady, promieniowanie słoneczne czy mróz. Nie wymaga również czyszczenia ani konserwacji. Ponieważ każda donica betonowa na wymiar jest ciężka i nie pozwala swobodnie się przenosić, stanowi dekorację, która sama chroni się przed kradzieżą czy aktami wandalizmu. Nie ulega również uszkodzeniom wskutek burz i silnego wiatru.

Jak przygotować do użytku donicę betonową?

Choć trwałe i wytrzymałe na wiele czynników zewnętrznych, donice do ogrodu, betonowe wymagają przemyślanego montażu. W ich dnie znajdują się otwory odpływowe, przez które donica musi odprowadzać nadmiar wilgoci. Będzie to możliwe wyłącznie wtedy, kiedy ustawimy ją na przepuszczającym wodę podłożu lub na dodatkowych nóżkach.
Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Długość