Donica aluminiowa na kółkach – Ernesto Mobile

L800 x W800mm H800mm 45kg 510l

Donica Ernesto Mobile wykonana jest z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica w standardzie jest wykonywana z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 80 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 80 cm
Wysokość z wbudowanymi kółkami: 82,5 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 45 kg

Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice do biura aluminiowa Ernesto Mobile

Donice do biura Vittorio 4 to rewelacyjne rozwiązanie, dla wszystkich osób zainteresowanych stylem minimalistycznym i nowoczesnym. Jest to produkt najlepszej jakości, który z pewnością przetrwa długie lata w nienaruszonym stanie. Donice zawierają specjalne otwory odpływowe w podłożu, co zapobiega gromadzeniu się wody. Jest to idealne rozwiązanie na każdą porę roku. Można je ustawić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Donica do biura Ernesto Mobile utrzymana jest w nowoczesnym designie. Jest to produkt wysokiej jakości, który pięknie wkomponuje się w każde otoczenie. Z uwagi na to, że donica jest bardzo lekka z łatwością można ją przenieść z miejsca na miejsce, aby stworzyć nową aranżację. Ciekawym rozwiązaniem jest dobór koloru donicy do gatunku kwiatków, które mają być w niej zasadzone. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania każdy ogród czy wnętrze zyskają niepowtarzalny urok.

Donice aluminiowe Ernesto Mobile, świetnie sprawdzą się w domu, w przestrzeniach publicznych, w biurach, a także w ogrodach, na tarasach i balkonach. Z uwagi na to, że są dość minimalistyczne świetnie wpasowują się w każdy styl zarówno bardziej nowoczesny jak i klasyczny.

Aby przygotować donicę do użytku trzeba w pierwszej kolejności ułożyć na dnie donicy warstwę kamieni, a potem keramzyt, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności. Kolejnym krokiem jest ułożenie maty cieniującej i piasku i odpowiednio dobranej ziemi. Do tak przygotowanego podłoża można zasadzić wybrane gatunki roślin.

Właściwości materiału

Donice do biura wykonane z aluminium Ernesto Mobile są odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne. Nie straszne im zarówno niskie jak i zbyt wysokie temperatury. Nie uszkodzi je także deszcz, śnieg czy silny wiatr. Tworzywo nie ma żadnych szczelin, ani porów w które mogłaby przedostać się woda. Warto także podkreślić, że aluminiowe donice można bez obawy kłaść na niemal każdym podłożu.

Donice z aluminium są także odporne na wszelkie czynniki mechaniczne oraz promieniowanie UV – ich kolor pozostanie niezmieniony. Aluminium to stosunkowo lekki materiał, dlatego z powodzeniem można zmieniać aranżacje w dowolnym momencie.

Jedyną dość poważną wadą donic z aluminium jest to, że w razie powstania jakiś uszkodzeń, bardzo trudno jest je naprawić. Zwykle konieczne jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów i całkowity demontaż oraz retusz. W przypadku mniejszych ubytków powinno wystarczyć zastosowanie kleju cyjanoakrylowego lub specjalnej masy epoksydowej.