Donica aluminiowa – Daniele

L898 x W898mm H806mm 65kg 650l

Donica Daniele jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 89,8 cm
Szerokość: 89,8 cm
Wysokość: 80,6 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 65 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica aluminiowa Daniele

Aluminiowe donice do kwiatów Daniele to produkty, które charakteryzują się nowoczesnym designem oraz praktyczną funkcjonalnością. Standardowo wyposażona w otwory odpływowe, ciężka i solidna, będzie doskonałą propozycją dla wymagających użytkowników. W bardzo harmonijny sposób łączy ona funkcje estetyczne i praktyczne. Aluminium to materiał najwyższej jakości, który dostosowany jest do bardzo różnych, nawet trudnych, warunków atmosferycznych. Donica możemy wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

Donice do kwiatów Daniele – wykorzystanie w aranżacji

Minimalistyczne i nowoczesne donice do kwiatów wykonane z aluminium doskonale sprawdzają się w użytku zewnętrznym. Są doskonałą ozdobą domu lub balkonu utrzymanego w prostym i nowoczesnym stylu. Wraz z odpowiednio dobraną roślinnością będą stanowiły doskonałą i przykuwającą uwagę ozdobę. Donica aluminiowa Daniele doskonale sprawdzi się także w nowoczesnym wnętrzu, gdzie będzie stanowiła nie tylko bardzo efektowną ozdobę, ale także bardzo funkcjonalny element wyposażenia. Jednolita struktura i kolor donicy doskonale będzie podkreślał różnorodne aranżacje kwiatowe.

Donice do kwiatów Daniele – zalety materiału

Aluminiowe donice do kwiatków nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością. Materiał ten ma bardzo wiele zalet i jest szeroko wykorzystywany także we wzornictwie użytkowym.

Donice do kwiatków z aluminium są bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, dlatego z powodzeniem możesz je użyć zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz – w ogrodzie lub na balkonie. Donica Daniele wykonana z tego materiału jest odporna na promienie UV, a przy tym ocieplona dwoma centymetrami styropianu. Dzięki temu rośliny są całkowicie bezpieczne, niezależnie od panującej na zewnątrz aury. Powłoka zewnętrzna także jest bardzo trwała, a aluminium charakteryzuje się przy tym dosyć dużą lekkością.

Bardzo dużą zaletą aluminiowej donicy do kwiatów Daniele jest to w jak bardzo wielu wariantach kolorystycznych jest ona dostępna. Aluminium to bowiem nie tylko wysokiej klasy materiał, który charakteryzuje się ogromną odpornością, ale jego powierzchnia może także występować we wszystkich metalicznych kolorach z palety RAL.