Donica aluminiowa – Edoardo 5

L1500 x W500mm H800mm 50kg 1100l

Donica Edoardo 5 wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica w standardzie jest wykonywana z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 150 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 50 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Doniczki tarasowe duże Edoardo 5 to designerskie i funkcjonalne przykłady najmodniejszego współczesnego designu. Donice wykonujemy z aluminium, czyli niezwykle trwałego i odpornego materiału a w standardzie wykonano otwory odpływowe. Właśnie dlatego jest to rozwiązanie przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Edoardo 5 to donica, która świetnie sprawdzi się zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz, dlatego stanowi idealny przykład współczesnego wzornictwa użytkowego.

Doniczki tarasowe duże Edoardo 5 w aranżacji

Doniczki tarasowe duże Edoardo 5 charakteryzują się ogromnym potencjałem aranżacyjnym.  Nasze donice wykonane z aluminium,  możesz zastosować  zarówno w użytku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Świetnie sprawdzą się zarówno na balkonie, jak i w ogrodzie czy na patio. Minimalistyczna prostokątna forma doskonale  uzupełniała nowoczesną lub industrialną aranżację tarasu lub patio. Metaliczny połysk oraz prosty design przyciągają oko, są bardzo efektowne i doskonale podkreślają różnego rodzaju aranżacje kwiatowe. Edoardo 5 to donica niezwykle trwała i solidna, która jednak wizualnie sprawia wrażenie bardzo lekkiej i nie przytłacza otoczenia.

Donica aluminiowa Edoardo 5 – zalety aluminium

Doniczki tarasowe duże Edoardo 5 są nowoczesnym elementem dekoracji, które zostały wykonane z aluminium. Materiał ten jest szeroko wykorzystywany we wzornictwie użytkowym. Wynika to z faktu, że posiada on wiele zalet, które sprawiają, że wykonane z niego elementy charakteryzują się niezwykłą odpornością – zarówno na urazy mechaniczne, jak i na trudne warunki atmosferyczne. Zarówno mróz, jak i promienie UV nie stanowią w tym przypadku problemu. Właśnie dlatego doniczki tarasowe duże Edoardo 5 doskonale sprawdzają się do użytku zewnętrznego. Niezależnie od pory roku będą one świetnie sprawdzały się na zewnątrz. Jednolity metaliczny kolor donicy jest niezwykle efektowny, a za niewielką opłatą możemy otrzymać dowolną barwę z palety RAL. Dzięki temu donica możesz dopasować do każdej aranżacji. W procesie produkcji zastosowano malowanie proszkowe, które sprawa, że powłoka jest nie tylko bardzo estetyczna, ale także trwała.

Dodatkowe informacje

Waga 50 kg
Wymiary 1500 × 500 × 800 cm
Kolor Donicy

, ,