Donica betonowa Adamo

H80cm 235kg 700l

6 683,82zł

Donica Adamo wykonana z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :235 kg, a wymiary : szerokość 100 cm, długość 100 cm, wysokość 80 cm.

Duża donica betonowa pod drzewa, palmy i krzewy – Geometria, styl i wygląd zewnętrzny

 

Donice Betonowe Adamo to przede wszystkim połączenie znakomitego wyglądu oraz dużej pojemności. Donica idealnie wkomponuje się w każde miejsce, dzięki swojemu prostemu, ale bardzo nowoczesnemu stylowi – ma kształt kostki o wymiarach prostopadłościanu – prostokątna podstawa ma około metra na osiemdziesiąt centymetrów a wysokość tej donicy również wynosi metr. Jest to duża donica betonowa o sporej objętości 700 litrów, waga jednej donicy to około 235 kilogramów, dzięki czemu znakomicie nadaje się do większych roślin takich jak drzewka czy egzotyczne palmy i gwarantuje stabilność oraz bezpieczeństwo a zarazem jest to znakomita donica do każdego typu podłoża, nie musimy się bać o zniszczenia takich podłóg jak kafelki czy wewnętrzne parkiety. Pomimo tak sporych rozmiarów i wagi jej ścianki mają jedyne cztery centymetry grubości. Idealnie pasuje zarówno do hoteli, aby ożywić wnętrze, do większych korytarzy w luksusowych apartamentach a nawet salonów o wyższym suficie ale również znakomicie prezentują się na zewnątrz i mogą być znakomitą ozdobą miejskiego rynku czy restauracji ze stolikami na zewnątrz. Ogromną zaletą tych donic jest fakt, że występują w trzech kolorach – białym, czarnym oraz szarym, dzięki czemu można je dopasować do każdej kolorystyki i aranżacji zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Donice betonowe Adamo Krakow czarne

Wykonanie donicy Adamo

Ogromnym atutem donicy Adamo jest materiał z którego jest wykonana – polimerobeton. Jest to nowoczesny wyrób gwarantujący ogromną wytrzymałość, siłę i wysoką jakość. Dzięki temu donica jest bardzo odporna na praktycznie wszystkie warunki atmosferyczne – nie straszny jej jest deszcz, śnieg, mróz czy długotrwała wilgoć.

Donice betonowe ogrodowe adamo czarne osiedle

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.