Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 2

H1000cm 15kg 140l

1 997,52zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Carlo 2 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:40cm, szerokość:40cm, wysokość: 100.

ELEGANCJA & STYL

Plastikowa donica o kwadratowej, lekko wydłużonej, klasycznej formie. Idealnie sprawdzi się jako stylowa i elegancka ozdoba przy wejściu do domu, biura lub restauracji. Jej surowy design będzie stanowił stabilną podstawę zarówno dla pojedynczego krzewu lub drzewka, jak i dla złożonej z kilku różnych roślin zielonej aranżacji, wydobywając z nich to, co najpiękniejsze.

NOWOCZESNA TRWAŁOŚĆ

Donica Carlo 2 wykonana została z trwałego i odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia plastiku – mieszanki najwyższej jakości maty szklanej, żywicy i żelkotu. Zastosowanie najlepszych barwników (w odcieniach z palety RAL) to gwarancja żywych, lekko połyskujących i wytrzymałych kolorów.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.