Donica betonowa Hydra 1 – ultra beton

Ø800 H700cm 95kg 260l

4 564,53zł

Donica Hydra wykonana z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 95 kg, a wymiary : średnica: 80 cm, Wysokość: 70cm.

AWANGARDOWE OGRODOWE ARANŻACJE DONIC

Donica z betonu, w niebanalne żłobienia, to produkt przeznaczony dla tych, którzy pragną nadać swojemu ogrodowi nowego, świeżego designu. Surowy kolor betonu, w połączeniu z zielenią roślin, stworzą wyjątkową kompozycję, która odmieni każdą opatrzoną przestrzeń. Możliwość pomalowania donicy na każdy dowolny kolor, to gwarancja stworzenia oryginalnej i wymarzonej zielonej aranżacji. Ich prostota i surowy charakter dodaje dużo możliwości wykorzystania ich w niemal każdym ogrodzie.

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Donica z ultra betonu charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością. Odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, jest przeznaczona do stosowania na świeżym powietrzu. Jej ciężka i stabilna konstrukcja pozwala na swobodne eksperymentowanie z aranżacjami i skomponowanie wyjątkowej ozdoby na lata. Im starszy tym mocniejszy , jego wytrzymałość z wiekiem rośnie i jest to jeden z niewielu materiałów mogącyc się pochwalić takimi własnościami.

Kolor Donicy

Biały, Czarny, Szary

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.