Donica betonowa Grande – ultra beton

Ø1500 H500cm 270kg 700l

13 830,12zł

Donica Grande wykonana z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 270 kg, a wymiary : średnica: 150 cm, Wysokość: 50 cm.

270 KG TRWAŁEGO DESIGNU

Donica z ultra betonu Grande to prawdziwy unikat na rynku, który łączy najwyższy standard wykonania, rewelacyjne parametry techniczne oraz zjawiskowy design. Klasyczna elegancja wzornictwa, dbałość o detale oraz paleta subtelnych kolorów w odcieniach ecru, granitu i głębokiej sprawiają, że donica prezentuje się doskonale w przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej. Podobnie jak wszystkie donice betonowe marki Polymaxform model GRANDE wyróżnia się bardz wysoką trwałością.

700 LITRÓW POJEMNOŚCI

Co bardzo istotne gabaryty donicy betonowej Grande oraz wyważona podstawa gwarantują stabilność, a 700 litrów pojemności umożliwia zjawiskową aranżację jej wnętrza. Nasza donica XXL pięknie prezentuje się z jaskrawozieloną trawą, rabatami kwiatowymi oraz niewielkimi drzewkami. Jej klasyczna linia stylistyczna pięknie komponuje się z innymi elementami małej architektury, dzięki czemu donice świetnie się prezentuje po mimo zmieniających się trendów.

Kolor Donicy

Biały, Czarny, Szary

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.