Donica aluminiowa Vittorio 1

H800cm 13kg 120l

1 202,94zł

Donica Vittorio1 jest wykonana z aluminium. Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to :13kg, a wymiary : długość:40cm, szerokość:40cm, wysokość:80cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Prostokątna donica aluminiowa idealna dla delikatnych roślin – MODNA PROSTOTA

Aluminiowa donica o średnim rozmiarze i najmodniejszym kształcie. Prostokątna linia i wysokie ścianki nadają Vittorio 1 subtelnej lekkości, dzięki czemu doskonale komponuje się ona z delikatnymi roślinami. Jednocześnie nieskomplikowany kształt pozwala na stworzenie dekoracji w dowolnym zakamarku zamkniętego pomieszczenia czy ogrodu na otwartej przestrzeni.

MOCNE WYKONANIE

Donica aluminiowa została stworzona z blachy o grubości zaledwie 2 mm, dzięki czemu charakteryzuje się niewielkim ciężarem własnym i nie niszczy nawet delikatnego podłoża. Najwyższej jakości materiał w połączeniu z proszkowym malowaniem jest dodatkowo odporny na uszkodzenia, także spowodowane czynnikami atmosferycznymi, w związku z czym Vittorio 1 idealnie sprawdzi się w dekoracjach wewnętrznych, jak i na zewnątrz.

Efekt Powierzchni

Mat, Półmat, Połysk

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.