Donica plastikowa z włókna szklanego – Emilio 1

L900 x W300mm H800mm 17kg 160l

Donica plastikowa Emilio 1 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 90 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 17 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Wąskie donice z włókna szklanego to doskonała propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią sobie harmonijną aranżację przestrzeni oraz jakość i wytrzymałość materiału. Dostępna w asortymencie naszego sklepu donica EMILIO 1 to połączenie nowoczesnej formy z minimalistycznym designem. Właśnie dlatego pasuje ona do wielu różnych aranżacji. W ścianach donicy zastosowano specjalną styropianową izolację. Została ona także fabrycznie wyposażona w otwory odpływowe w dnie donicy.

Wąskie donice z włókna szklanego EMILIO 1 w aranżacji wnętrza

Donica EMILIO 1 wykonana z odpornego materiału, może być z powodzeniem stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wąskie donice z włókna szklanego to prawdziwy synonim dobrego stylu i elegancji. Kolor materiału świetnie komponuje się z większością roślin i doskonale podkreśla ich unikalny charakter. Tego typu produkt doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych czy nawet skandynawskich. Jednocześnie jest bardzo solidna i sprawia wrażenie lekkiej oraz bardzo nowoczesnej. Doskonałym pomysłem jest zasadzenie w donicy zestawu kilku tych samych roślin. W połączeniu z zachwycającym designem będą one przyciągały wzrok i cieszyły oko zarówno właściciela, jak i gości. Możliwość wybrania różnych kolorów z palety RAL sprawia, że EMILIO 1  może być idealnie dopasowana do naszych wymarzonych aranżacji.

Donica z włókna szklanego EMILIO 1 – zalety materiału

Donica EMILIO 1 jest stworzona z unikalnego połączenia włókna szklanego i żywicy poliestrowej. Materiał ten charakteryzuje się dużą odpornością na niskie temperatury i inne trudne warunki atmosferyczne. Właśnie dlatego wąskie donice z włókna szklanego mogą być przechowywane zarówno w warunkach zimowych na tarasach czy w ogrodach, jak i w oranżeriach, w których panuje duża wilgotność i wysokie temperatury. Dodatkowo donica odporna jest na działanie promieni UV. Zalecamy aby jednak nie stawiać jej w miejscach nasłonecznionych gdyż kolor może ulec zblaknięciu lub zżółknięciu.

Donicę Emilio 1 można bardzo łatwo przygotować do użytku, szykując odpowiedni wsad do roślin w postaci kamieni, keramzytu, siatki cieniującej, gruboziarnistego piasku i ziemi w proporcjach dostosowanych do wielkości donicy.