Regał metalowy – corten Armadio 3

L1200 x W600mm H500mm 50kg 360l

Pojemnik na drewno wykonany jest z blachy corten.

Długość: 120 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość blachy: 2 mm – 3 mm
Waga: 50 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Chcąc cieszyć się ciepłem i urokiem ogniska zawsze musimy mieć pod ręką dobrej jakości, suche drewno. Dlatego tak ważne jest miejsce, w którym je przechowujemy. Najczęściej są to różnego rodzaju skrzynki czy pojemniki. Dla osób ceniących komfort, wygodę i estetykę w każdych warunkach, świetnym rozwiązaniem jest skrzynia na drewno z cortenu, czyli blachy charakteryzującej się unikalnymi właściwościami. Poddana procesowi naturalnego dojrzewania, pokrywa się patyną o odcieniu rdzy do grubości 0,1 mm, a w efekcie na jej powierzchni tworzy się piękna warstwa dekoracyjna (efekt naturalnego starzenia). Skrzynia na drewno Armadio 3 znakomicie sprawdzi się przy paleniskach ogrodowych, a oprócz drewna można składować w nim również narzędzia. Regał można również wykorzystywać jako miejsce suszenia opału dla kominków wewnątrz domu, a nawet awangardowy element wystroju wnętrza.

Skrzynia na drewno – Zalety cortenu.

Corten to materiał charakteryzujący się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Jest mrozoodporny i podatny na działanie promieni UV. W przypadku cortenu korozja nie jest wadą, a powstała na jego powierzchni patyna, obok walorów estetycznych, stanowi warstwę ochronną. Dzięki temu niewidoczne pozostaną ewentualne zarysowania. Zalety te powodują, że regał na drewno z cortenu to znakomite miejsce przechowywania opału przy paleniskach ogrodowych przez cały rok, bez potrzeby przenoszenia. Mniej korzystną cechą cortenu jest jego duży ciężar. Ponadto nie ma możliwości wyboru koloru, który zmienia się zależnie od temperatury i właściwości powietrza. Korodująca stal cortenowska pod wpływem wilgoci brudzi podłoże, czemu jednak można zapobiegać w pomieszczeniach.

Regał metalowy – corten ARMADIO 3

Spośród oferowanych przez nas produktów z blachy corten, polecamy Regał metalowy – corten ARMADIO 3. Jest to pojemnik na drewno charakteryzujący się wysoką użytecznością oraz surowym, nowoczesnym designem, dzięki czemu może stanowić efektowny element aranżacji ogrodowej.

 Regał na drewno z cortenu bez wątpienia spełni oczekiwania wszystkich użytkowników.