Donica betonowa – Tommaso

Ø1000 H600mm 132kg 115l

Donica Tommaso wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 100 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 132 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Producent donic ogrodowych – Elegancka betonowa donica TOMMASO

Są ozdobą miejskich traktów, parkingów, parków i przestrzeni w galeriach handlowych. Świetnie sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych budowli, oraz w przydomowych ogrodach. Betonowe donice z betonu – bo o nich mowa – to przede wszystkim doskonały sposób na wyeksponowanie roślin w szczególny sposób. Różne wzory i rozmiary oferuje producent donic ogrodowych.

Donica TOMMASO w 3 kolorach

Gładka struktura ultra betonu, sama w sobie jest atutem w aranżacjach architektonicznych. Surowy beton z mikroporami, łączy się doskonale z drewnem i metalem. Aby urozmaić ofertę, producent donic ogrodowych umożliwia ponadto wybór koloru betonu UHPC. Biały, czarny i szary – te trzy warianty kolorystyczne dostępne są na karcie produktu donicy TOMMASO i innych betonowych donic.

Jakie rośliny w donicy TOMMASO?

Donica ogrodowa TOMMASO ma średnicę 1 metra i 3 cm-ową grubość ścianki. To na prawdę duża ozdobna donica. Nadaje się idealnie do wyeksponowania przede wszystkim wysokich krzewów ozdobnych, wysokich traw i wysokich kwiatów. W betonowych okrągłych donicach, pięknie faluje na wietrze proso rózgowe czy trawa pampasowa. Takie donice idealnie komponują się jednak przede wszystkim z wszelkiego rodzaju iglakami i cyprysami, które dzięki rozległej strukturze prezentują się w betonowej donicy bardzo okazale.

Ultra beton to materiał o szczególnych właściwościach. Jest odporny na działanie promieni UV, odporny na deszcz i działanie niskich temperatur. Z uwagi na wagę przekraczającą 130 kg, nawet silne podmuchy wiatru nie mają wpływu na stabilność donicy, co chroni je przed wszelkiego rodzaju aktami wandalizmu i kradzieżami. Można z powodzeniem wykorzystywać je na zewnątrz przez cały rok, bez obaw, że ulegną one zniszczeniu.

Odprowadzenie nadmiaru wody z wnętrza donicy

Sprawą istotną jest otwór odprowadzający wodę z wnętrza donicy betonowej, model TOMMASO zaopatrzono jednak fabrycznie w takie otwory.

Mimo to, warto zapoznać się z artykułem w którym opisano szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku  tutaj.

Poza tym drobnym niuansem, producent donic ogrodowych nie ma szczególnych zaleceń. Donice betonowe z powodzeniem mogą przebywać na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,