Donica betonowa - Tommaso

Nóżki

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

115

Donnice Tommaso są ozdobą miejskich parkingów, parków i prywatnych ogrodów. Producent donic ogrodowych oferuje te donice w 3 uniwersalnych kolorach.

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Producent donic ogrodowych – Elegancka betonowa donica TOMMASO

Są ozdobą miejskich traktów, parkingów, parków i przestrzeni w galeriach handlowych. Świetnie sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych budowli oraz w przydomowych ogrodach. Betonowe donice z polimerobetonu – bo o nich mowa – to przede wszystkim doskonały sposób na wyeksponowanie roślin w szczególny sposób. Różne wzory i rozmiary oferuje producent donic ogrodowych.

Donica TOMMASO w 3 kolorach

Gładka struktura polimerobetonu, sama w sobie jest atutem w aranżacjach architektonicznych. Surowy beton z mikroporami, łączy się doskonale z drewnem i metalem. Aby urozmaić ofertę, producent donic ogrodowych umożliwia ponadto wybór koloru produktów. Biały, czarny i szary – te trzy warianty kolorystyczne dostępne są na karcie produktu donicy TOMMASO i innych betonowych donic.

Jakie rośliny w donicy TOMMASO?

Donica ogrodowa TOMMASO ma średnicę 1 metra i 3 cm-ową grubość ścianki. To na prawdę duża ozdobna donica. Nadaje się idealnie do wyeksponowania przede wszystkim wysokich krzewów ozdobnych, wysokich traw i wysokich kwiatów. W betonowych okrągłych donicach, pięknie faluje na wietrze proso rózgowe czy trawa pampasowa. Takie donice idealnie komponują się jednak przede wszystkim z wszelkiego rodzaju iglakami i cyprysami, które dzięki rozległej strukturze prezentują się w betonowej donicy bardzo okazale.

Polimerobeton to materiał o szczególnych właściwościach. Jest odporny na działanie promieni UV, odporny na deszcz i działanie niskich temperatur. Z uwagi na wagę sięgającą 115 kg, nawet silne podmuchy wiatru nie mają wpływu na stabilność donicy, co chroni je przed wszelkiego rodzaju aktami wandalizmu i kradzieżami. Można z powodzeniem wykorzystywać je na zewnątrz przez cały rok, bez obaw, że ulegną one zniszczeniu.

Odprowadzenie nadmiaru wody z wnętrza donicy

Sprawą istotną jest otwór odprowadzający wodę z wnętrza donicy betonowej, model TOMMASO zaopatrzono jednak fabrycznie w takie otwory.

Mimo to, warto zapoznać się z artykułem, w którym opisano szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku  tutaj.

Poza tym drobnym niuansem, producent donic ogrodowych nie ma szczególnych zaleceń. Donice betonowe z powodzeniem mogą przebywać na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
producent donic ogrodowych Tommaso czarny

Donica betonowa – Tommaso

10 000,00