Palenisko metalowe – corten Fiamma

Ø1200 H400mm 102kg 60l

Palenisko Fiamma wykonane jest z blachy corten.

Palenisko produkowane jest w standardzie z otworami zapewniającymi odpowiednią cyrkulację powietrza.

Średnica: Ø 120 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość blachy: 2 mm – 3 mm
Waga: 102 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Palenisko Fiamma to wykonane z blachy corten akcesorium przydatne w każdym ogrodzie. Zastosowanie materiału o wysokiej jakości oraz wytrzymałości sprawia, że będzie ono cieszyć swoich użytkowników przez długie lata.

Blacha corten

Ten rodzaj tworzywa to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów. Zawdzięcza to obecności pierwiastków takich jak: miedź, chrom, nikiel i fosfor, sprawiających, iż przedmioty wykonane z blachy corten są niezwykle odporne na działanie zjawisk atmosferycznych. To one, a właściwie rdzawy nalot powstały przy ich udziale, umożliwia wykorzystanie tego materiałów do wielu celów oraz w rożnych klimatach. Nalot ten spełnia funkcję naturalnego zabezpieczenia przed korozją oraz nadmiernym niszczeniem i pękaniem.

Palenisko Fiamma

Palenisko wykonane jest z blachy corten, odpornej na zniszczenia oraz korozje. Dostępne jest w formie okręgu, w związku z czym zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się ognia. Głębokość 60 l pozwala na rozpalenie sporego ogniska bez ryzyka wydobywania się popiołu poza obręb paleniska.

Ze względu na swoją wagę, wynoszącą 102 kg, palenisko Fiamma nie poddaje się silnym podmuchom wiatru. Z tego powodu, korzystanie z niego jest bezpieczne również podczas