Donica Stone – Elena

L700 x W700mm H700mm 20kg 340l

Donica Elena z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą poliestrową.

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

WYMIARY DONICY:
Długość: 70 cm
Szerokość: 70 cm
Wysokość: 70 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 4 – 5 mm
Waga: 20 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica Stone Elena to sprytna alternatywa dla klasycznych donic betonowych. Ozdobne doniczki z włókna szklanego są nawet kilkukrotnie lżejsze od wyżej wspomnianych donic, przy jednoczesnym zachowaniu surowego, kamiennego wyglądu. Ze względu na swoją niską wagę przypadną one do gustu osobom, które nie boją się zmian. Dlatego łatwo zmienisz jej położenie w zależności od Twojej wizji wnętrza.

Genialne połączenie designu z trwałością

Ozdobne doniczki Stone pokryte są trwałą masą krzemową i żywicą poliestrową. W związku z tym są odporne na zadrapania oraz promienie UV. Nowoczesny design sprawi, że dołączysz do grona osób o ciekawym guście. Donica została także ocieplona styropianem o grubości 2cm. Oznacza to że nie musisz martwić się nawet o wrażliwe gatunki roślin w chłodniejsze dni. Obecnie donice Elena dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: biały, szary i czarny. Być może jednak uznasz, że do Twojego wystroju lepiej komponować będzie się inny kolor? Nie jest to żaden problem, ponieważ zarówno do zmiany koloru jak i renowacji uszkodzeń mechanicznych, możesz użyć farby elewacyjnej. Oznacza to, że niezależnie od stylu, który preferujesz, ozdobne doniczki Stone dopasujesz z łatwością do każdego rodzaju wnętrza czy ogrodu.

Ozdobne doniczki – Specjalnie dla Ciebie

Donica jest produkowana z otworami odpływowymi,  specjalnie na Twoje życzenie możemy  jednak wykonać ją bez otworów. Pokrycie donicy kwarcem i żywicą poliestrową zapewnia także mrozoodporność, więc nie musisz martwić się o jej stan w zimę. Ozdobne doniczki Stone są podatne na działanie wody. Z tego powodu należy więc unikać stawiania jej w miejscach, w których tworzą się kałuże. Woda może powodować uszkodzenie dolnej części donicy.

To takie proste!

Aby przystosować donice do użytku nie musisz wykonywać skomplikowanych operacji. Wystarczy dobrać drenaż i wysokiej jakości ziemię. Jako drenaż posłuży keramzyt, kamyki siatka cieniujaca i piasek. W przypadku piasku najlepszy będzie ten o kolorze jasnożółtym lub czerwonym. Piasek o szarym zabarwieniu może zawierać sól, która szkodzi roślinom. Warstwa drenażu może sięgać 10 cm. Dzięki temu roślina będzie miała dostęp do powietrza oraz na dnie nie będzie zbierać się woda. Następnie wystarczy już tylko odpowiednia ilość gleby oraz wybrana roślina.

Gotowe!