Donica betonowa – Susanna

Ø600 H900mm 77kg 121l

Donica Susanna jest wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 60 cm
Wysokość: 90 cm
Grubość ścianki ścianki 30 mm
Waga: 77 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

SUSANNA reprezentuje okrągłe donice ogrodowe betonowe o nietuzinkowej, nowoczesnej formie. Wybrany model jest stosunkowo wysoki, dzięki czemu efektownie zaprezentuje przede wszystkim okazałe gatunki kwiatów, krzewy oraz drzewka. Jego stylowa linia nada wnętrzom elegancji, a aranżacjom na świeżym powietrzu pozwoli wyróżnić się na tle innych. Ze względu na swój kształt donica zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie bardzo rzuca się w oczy.

Okrągłe donice betonowe i możliwości ich zastosowania – model SUSANNA

Duży ciężar sprawia, że okrągłe donice betonowe nadają się przede wszystkim do stosowania na parterach, tarasach i wolnych przestrzeniach zewnętrznych. Można ustawiać je w ogrodzie, na dziedzińcach wokół budynków, przy wejściach, w parkach, na miejskich placach oraz wzdłuż deptaków. Donice  z betonu SUSANNA są dostosowane do warunków, jakie panują na zewnątrz, a także do pełnienia roli dekoracji przestrzeni publicznej. Wyróżnia je także uniwersalny, choć jednocześnie niepowtarzalny design, który z łatwością dopasuje się do różnych stylów aranżacyjnych. Nasze okrągłe donice betonowe są dostępne w naturalnej palecie kolorów – bieli, szarości i czerni.

SUSANNA – okrągła donica z ultra betonu

Ultra beton to materiał charakteryzujący się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Wykonane z niego okrągłe donice betonowe nie łatwo ukruszyć czy zarysować. Nie straszne im również skrajne warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu i śniegu, wysokie temperatury czy mróz. Donica SUSANNA będzie łatwa w utrzymaniu w czystości i zachowa swój oryginalny wygląd na długie lata bez konieczności poddawania jej szczególnym zabiegom konserwacyjnym. Jej ciężar sprawia, że zmiany aranżacji mogą być utrudnione, jednak równocześnie ochroni to dekorację przed kradzieżą, aktami wandalizmu czy uszkodzeniami w trakcie burz i porywistego wiatru.

Jak przygotować do użytku donicę betonową?

Wiele z wymienionych wyżej zalet ultra betonu uzależnionych jest od prawidłowego ustawienia donicy SUSANNA. Ponieważ w jej dnie znajdują się otwory odpływowe zapewniające możliwość stałego odprowadzania nadmiaru wilgoci, właściwy montaż donicy pozwala chronić ją przed skutkami zawilgocenia oraz mrozu. Donicę należy ustawić zatem na podłożu przepuszczającym wodę, bądź na dodatkowych gumowych nóżkach.
Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytkowania znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,