Donica betonowa – Susanna

Susanna reprezentuje okrągłe donice betonowe o nowoczesnej formie. Ten model jest wysoki, dzięki czemu efektownie zaprezentuje okazałe gatunki kwiatów.

Nóżki

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

66

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

SUSANNA reprezentuje okrągłe donice ogrodowe betonowe o nietuzinkowej, nowoczesnej formie. Wybrany model jest stosunkowo wysoki, dzięki czemu efektownie zaprezentuje przede wszystkim okazałe gatunki kwiatów, krzewy oraz drzewka. Jego stylowa linia nada wnętrzom elegancji, a aranżacjom na świeżym powietrzu pozwoli wyróżnić się na tle innych. Ze względu na swój kształt donica zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie bardzo rzuca się w oczy. Użycie do ich wykonania materiału takiego jak polimerobeton zapewnia wyjątkową wytrzymałość produktu.

Okrągłe donice betonowe i możliwości ich zastosowania – model SUSANNA

Duży ciężar sprawia, że okrągłe donice betonowe nadają się przede wszystkim do stosowania na parterach, tarasach i wolnych przestrzeniach zewnętrznych. Można ustawiać je w ogrodzie, na dziedzińcach wokół budynków, przy wejściach, w parkach, na miejskich placach oraz wzdłuż deptaków. Donice  z betonu SUSANNA są dostosowane do warunków, jakie panują na zewnątrz, a także do pełnienia roli dekoracji przestrzeni publicznej. Wyróżnia je także uniwersalny, choć jednocześnie niepowtarzalny design, który z łatwością dopasuje się do różnych stylów aranżacyjnych. Nasze okrągłe donice betonowe są dostępne w naturalnej palecie kolorów – bieli, szarości i czerni.

SUSANNA – okrągła donica z polimerobetonu

Polimerobeton to materiał charakteryzujący się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Wykonane z niego okrągłe donice betonowe nie łatwo ukruszyć czy zarysować. Nie straszne im również skrajne warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu i śniegu, wysokie temperatury czy mróz. Donica SUSANNA będzie łatwa w utrzymaniu w czystości i zachowa swój oryginalny wygląd na długie lata bez konieczności poddawania jej szczególnym zabiegom konserwacyjnym. Jej ciężar sprawia, że zmiany aranżacji mogą być utrudnione, jednak równocześnie ochroni to dekorację przed kradzieżą, aktami wandalizmu czy uszkodzeniami w trakcie burz i porywistego wiatru.

Jak przygotować do użytku donicę betonową?

Wiele z wymienionych wyżej zalet polimerobetonu uzależnionych jest od prawidłowego ustawienia donicy SUSANNA. Ponieważ w jej dnie znajdują się otwory odpływowe zapewniające możliwość stałego odprowadzania nadmiaru wilgoci, właściwy montaż donicy pozwala chronić ją przed skutkami zawilgocenia oraz mrozu. Donicę należy ustawić zatem na podłożu przepuszczającym wodę, bądź na dodatkowych gumowych nóżkach.
Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytkowania znajdziesz tutaj.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
okrągłe donice betonowe Susanna czarny

Donica betonowa – Susanna

10 000,00