Donica betonowa – Matino

H500mm 185kg 390l

Donica Matino wykonana z betonu (ultra betonu).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 1/8 okręgu o promieniu zewnętrznym 200 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 185 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Nowoczesna donica betonowa

Osiągnięcie ponadczasowego wyglądu ogrodu oraz zapewnienie jego funkcjonalności i oryginalności to tylko nieliczne cele jak stawiają sobie jego właściciele. Osiągnięcie takiego efektu czasami jest prostsze, niż się nam wydaje, a czasem wymaga kreatywności i niecodziennego podejścia. Wszystko, do czego dążymy, zależy w dużej mierze, od naszego pomysłu oraz stylu, w jakim chcemy, aby ogród był prowadzony.

Nowoczesna donica betonowa MATINO i jej gładka struktura, nadaje ogrodom ponadczasowego i nowoczesnego wyglądu. Możliwość połączenia go z innymi materiałami sprawia, że wpasuje się w każdy klimat i nada ogrodowi nieco przestronności. Wykorzystanie donic betonowych MATINO to jeden z najlepszych sposobów na wprowadzenie nuty modernizmu i luksusów w nasz ogród.

Świetnie pasuje do każdego zakątku ogrodu

Nowoczesna donice betonowe MATINO to produkt najwyższej jakości, który jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez użytkowników. Donice  ogrodowe betonowe wykonane z najwyższej jakości ultra betonu, jest autorskim rozwiązaniem o niespotykanych właściwościach. Kształt donicy oraz duża wielkość sprawia, że posadzimy w niej zarówno mniejsze jak i większe rośliny oraz stworzymy różne kompozycje. Jest bardzo wysoce odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, mróz oraz wysokie temperatury, dzięki czemu radzi sobie w każdych warunkach. Jej zaokrąglony kształt sprawia że, świetnie się wpasuje zarówno przed budynkiem, na tarasie, jak i w samym ogrodzie. Nowoczesna donica betonowa MATINO ma nietypowy wygląd, dostępna jest w trzech podstawowych kolorach a jej wymiary pozwalają na kreatywną aranżację w tworzeniu wielu kompozycji. Ciężar donicy dla wielu może być problematyczna, jednak nie będzie stanowić łatwego celu dla wandalów czy złodziei.

Ultra wytrzymały i naturalny

Zaletami ultra betonu jest przede wszystkim wysoki współczynnik odporności na zginanie, który sprawia, że pomimo niesprzyjających warunków będą one nam służyć latami i wyglądać naturalnie. Świetnie radzi sobie z promieniowaniem UV oraz warunkami atmosferycznymi i wodą, przez co niestraszne mu żadne środowisko. Atutem tego rozwiązania jest również niesamowita gładkość, jaką uzyskuje się, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz mikroskopijnych drobin używanych w przygotowywaniu betonu. Jedyną wadą, jaką donica betonowa posiada  to dość duża waga, która w wielu przypadkach i tak jest zaletą. Najważniejszym elementem jest odpowiednie przygotowanie donicy do uprawy, które zapewni nie tylko zdrowie roślinom, ale również sprawi, że donice z betonu będą służyć latami.

Szczegóły dotyczące tego procesu znajdziesz tutaj.