Donica plastikowa z włókna szklanego – Antonio 3

L600 x W600mm H600mm 12kg 190l

Donica plastikowa Antonio 3 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 12 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica z włókna szklanego ANTONIO 3 to połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnym design. Jej główne przeznaczenie to uprawa roślin wewnątrz, ale sprawdzi się także jako ozdoba na tarasach oraz balkonach. Klasyczne kwadratowe donice z włókna szklanego świetnie będą prezentować się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Dzięki prostej, ale także eleganckiej formie, będzie ona doskonałym pojedynczym elementem aranżacyjnym, jak i częścią większej kompozycji.

Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji Antonio 3

Kwadratowe donice z włókna szklanego to doskonały dodatek do każdego wnętrza. Znajdą one swoje zastosowanie zarówno w domu, mieszkaniu i biurze, ale także przy wejściu do biurowców, na tarasach oraz balkonach.

Dom, mieszkanie, biuro. Dzięki swoim uniwersalnym rozmiarom i kolorom, donica Antonio 3 będzie świetnym dodatkiem do przestronnych wnętrz biur oraz hoteli. Niepowtarzalna struktura donicy sprawia, iż przypomina one małe dzieło sztuki pasujące do wielu stylów aranżacyjnych. Jeśli zatem chcesz, aby Twoje wnętrze nabrało wyrazistego charakteru, kwadratowe donice z włókna szklanego będą idealnym wyborem. Przyciągną one uwagę niejednego gościa.

Ogrody, tarasy, wejścia do biurowców. Donica Antonio 3, ze względu na bogatą ofertę kolorystyczną, będzie stanowić idealne uzupełnienie tarasów, ogrodów oraz wejść do biurowców. Donice występują we wszystkich kolorach palety RAL. Z donic można także stworzyć naturalną barierę wokół tarasu lub balonu ustawiając je w rzędzie na ich granicy. Zadaniem roślin, które będą w nich rosnąć, będzie wówczas ochrona przed wiatrem oraz niechcianymi spojrzeniami obcych osób. Kwadratowe donice z włókna szklanego mogą również pełnić rolę zielnika.

Właściwości materiału.

Włókno szklane, z którego wykonana jest donica Antonio 3 ma wiele zalet. Jest odporne na mróz, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz promieni UV. Ścianki donicy wyłożone są styropianem o grubości 2 cm, co stanowi dodatkową warstwę cieplną dla korzeni. Do zalet tego materiału należy także lekkość oraz możliwość doboru dowolnego koloru z palety RAL. Donice zatem można przesuwać do woli, tworząc coraz to nowsze aranżacje. Niestety, mają one również jedną wadę. Produkty, które wykonane są z włókna szklanego nie powinny być narażone na długi kontakt ze światłem słonecznym. Grozi to zżółknięciem koloru, przez co donica nie będzie wyglądać tak estetycznie jak dotychczas.