Donica plastikowa z włókna szklanego – Antonio 4

L700 x W700mm H700mm 14kg 340l

Donica plastikowa Antonio 4 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 70 cm
Szerokość: 70 cm
Wysokość: 70 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 14 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Włókno szklane a najnowsze trendy

Kwadratowe donice plastikowe to coraz modniejszy trend, który wpasowuje się w modę nowoczesnych wystrojów wnętrz oraz ogrodów. Wnętrza te projektuje się przede wszystkim w oparciu o proste linie, wyraźne kąty oraz stonowane kolory. Tak wyraźny kształt donicy idealnie się komponuje z materiałem, jakim jest włókno szklane. Cechuje się ponad wszystko lekkością i wytrzymałością

Donica z włókna szklanego ANTONIO 4

Jest to nasz najnowszy produkt, który z racji wykorzystania w produkcji włókna szklanego cechuje się bardzo korzystnymi właściwościami. Produkt ten jest między innymi mrozoodporny, odporny na działanie warunków atmosferycznych, odporny na działanie promieni UV. Jest także lekki, ocieplony styropianem o grubości 2 cm. Jest ona również odporna na korozje i lekkość sprawia, że nie obciąża posadzek i można ją dowolnie przenosić.

Wykorzystanie donicy we wnętrzach

Poza niesamowitą odpornością, nasz produkt cechuje jeszcze jedna bardzo ważna zaleta. Posiada on bardzo atrakcyjne walory estetyczne, które można wykorzystać na wiele sposobów. Donica z racji swoich właściwości technicznych jest bardzo uniwersalna. Z powodzeniem można ją umieścić w domach, mieszkaniach, balkonach, tarasach, przy biurowcach czy też w parkach. Kwadratowe donice plastikowe na zasadzie kontrastujących przeciwieństw, idealnie się komponują z roślinami o surowym charakterze. Mogą to być na przykład wszelkiego rodzaju trawy, rośliny posiadające grube zielone liście, tuje, bukszpany, a nawet drzewka bonsai. Donica świetnie się prezentuje w otoczeniu nowoczesnych pomieszczeń dużą ilością okien i przeszkolonych ścian.

Przygotowanie donicy do użytku

Warto pamiętać, że kwadratowe donice plastikowe są wykonane z tworzyw sztucznych i nie powinny być przez wiele lat bezpośrednio eksponowane na światło słoneczne. Grozi to niestety zżółknięciem koloru, co pogarsza walory estetyczne donicy. Podczas użytkowania donicy warto pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji w ilości kamieni, keramzytu, piasku gruboziarnistego i ziemi w stosunku do wielkości donicy.

Właściwy wybór

Wszystkie przedstawione zalety powodują, że kwadratowe donice plastikowe są idealne dla osób które cenią sobie uniwersalność. Są to synonimy dzisiejszej nowoczesności i z pewnością sprawdzą się we wszelkich aranżacjach, które stawiają na ten styl. Wszelkie dodatkowe informacje o konkretnym produkcie znajdują się w karcie tego produktu.