Donica metalowa – corten Marcello Mobile

  L600 x W600mm H617mm 31kg 214l

  Donica Marcello Mobile wykonana została z blachy cortenowej.

  W dnie posiada otwory odpływowe.

  Boczne ścianki wyłożone są styropianem

  WYMIARY DONICY:
  Długość: 60 cm
  Szerokość: 60 cm
  Wysokość: 60 cm
  Wysokość z wbudowanymi kółkami: 61,7 cm
  Grubość ścianki około 30 mm
  Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
  Grubość blachy: 2 mm – 3 mm
  Waga: 31 kg

  Chcesz poznać cenę produktów?

  Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

  Opis

  Kwadratowa donica na kółkach z cortenu Marcello Mobile, wyróżnia się wysoką odpornością na zmienność warunków atmosferycznych, a szczególnie na działanie wilgoci. Model z bocznymi ściankami wyłożonymi styropianem, posiadający otwory odpływowe.

  Kwadratowa donica z cortenu – nowoczesna aranżacja ogrodu

  W ogrodzie spędzamy mnóstwo czasu, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy dni i wieczory są ciepłe. Idealne miejsce na odpoczynek po pracy, wśród zieleni, kwiatów i świeżego powietrza. Na piękną aranżację ogrodu wpływają nie tylko rośliny, ale także dodatki, takie jak choćby donice. Sposobem na designerskie zaaranżowanie takiej przestrzeni będzie kwadratowa donica na kółkach z cortenu o minimalistycznym wyglądzie. Pięknie komponuje się z soczystą zielenią roślin, wydobywając i podkreślając ich charakter. Specjalna powierzchnia sprawia, że jej kolor zmienia się w zależności od warunków otoczenia – latem odcień jest jaśniejszy niż w chłodne dni.
  Ogród to niejedyne miejsce, w którym produkt ten spełni swoją ozdobną funkcję. Będzie to świetny element dekoracyjny na taras, balkon czy do nowoczesnego biura. Kwadratowa donica na kółkach z cortenu cechuje się wysoką wytrzymałością, zarówno na warunki atmosferyczne, jak i akty wandalizmu, dlatego świetnie spełni swoją funkcje przy budynkach w miejscach publicznych.

  Właściwości metalowej donicy z cortenu

  Kwadratowa donica wykonana z cortenu to przede wszystkim wysoka wytrzymałość. Dzięki patynie na powierzchni stanowiącej jej warstwę ochronną, jest odporna na korozję, mróz, działanie promieni UV i niekorzystne warunki atmosferyczne. Za sprawą specjalnej powłoki nie będą też widoczne zarysowania i mikrouszkodzenia. Dzięki zamontowanym kółkom donice ogrodowe  Marcello w łatwy sposób można przemieszczać. Jedną z najważniejszych cech jest jej nowoczesny design, który podkreśli charakter ogrodu.

  Wadą jest przede wszystkim duży ciężar donic i brak możliwości wyboru koloru. Należy liczyć się też z tym, że podczas deszczu spływająca patyna może zabarwić podłoże i pozostawić nieestetyczne zacieki. Można je jednak szybko i skutecznie usunąć za pomocą specjalnych środków chemicznych.

  Aby kwadratowa donica na kółkach z cortenu była gotowa do użycia należy zadbać o jej wypełnienie. Na dno wystarczy wysypać kamienie i keramzyt, a następnie wyłożyć siatkę cieniującą. Na niej należy umieścić piasek gruboziarnisty oraz przysypać ziemią, w której można posadzić wybraną roślinę.