Donica aluminiowa na kółkach – Ivo Mobile

L600 x W600mm H600mm 21kg 214l

Donica Ivo Mobile wykonana jest z aluminium.

Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 60 cm
Wysokość z wbudowanymi kółkami: 61,7 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 21 kg

Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Kwadratowa donica na kółkach IVO MOBILE to elegancki i nienachalny dodatek, który idealnie sprawdzi się na tarasie, balkonie lub we wnętrzach. Zastosowanie kółek sprawia, że jej przemieszczanie jest niezwykle łatwe i bezproblemowe. Donice do ogrodu IVO ma pojemność 214 litrów, dzięki czemu zmieści się w niej każda, nawet najbardziej okazała roślina.

Kwadratowa donica na kółkach – Niezawodność i trwałość

Aluminium z którego wykonujemy donice są bardzo trwałe. Aluminium świetnie wytrzymuje wysokie i niskie temperatury, jest mrozoodporny. Jest odporny na działanie promieni UV. Arkusze z których wykonana została kwadratowa donica na kółkach, są wytwarzane ze specjalnie dobranego stopu glinu z miedzią, cynkiem i manganem. Donica ma cienkie ścianki, a roślina ma dużo miejsca wewnątrz donicy. Ścianki donic ocieplamy warstwą styropianu o grubości 2 cm, dzięki czemu korzenie rośliny są doskonale chronione przed nagłymi zmianami temperatury. Warstwa zewnętrzna nie posiada porów, do których mogłaby dostawać się woda. Chroni to donicę przed łuszczeniem się farby i pękaniem.

Ponadczasowa elegancja

Kwadratowa donica na kółkach idealnie wpisuje się w aktualne trendy wystroju. Proste, minimalistyczne kształty sprawiają, że pasuje ona do każdej aranżacji. Rośliny wyeksponowane w niej nabierają szlachetnego wyglądu. Donice można stawiać pojedynczo lub tworzyć z nich zachwycające aranżacje składające się z kilku donic. Aby cieszyć się pięknymi roślinami przez cały rok można wybrać kilka gatunków kwitnących o różnych porach roku.

Uniwersalny charakter

Wszystkie donice z aluminium, w tym również kwadratowa donica na kółkach IVO MOBILE, malujemy metodą proszkową. Zapewnia to bardzo dużą trwałość powłoki zewnętrznej i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Donice do kwiatów można pomalować na dowolny kolor z palety RAL. Dostępne są wykończenia matowe, błyszczące oraz metaliczne. Dzięki temu donicę można dopasować do każdego wnętrza. Kolory matowe, stonowane, takie jak czerń czy szarość będą idealnie pasować do eleganckich biur, hoteli czy restauracji. Donice wysokie w żywych kolorach świetnie sprawdzą się w aranżacji tarasu i ogrodu.

Jak przygotować donicę?

Dno donicy należy wyłożyć kamieniami lub kermazytem, aby zapewnić dobrą wentylację korzeniom i ochronić przed nadmiarem wody. Ziemię można zmieszać z gruboziarnistym piaskiem, aby dodatkowo ją rozpulchnić. Wszystkie stosowane produkty powinny być odpowiednio dopasowane do rozmiarów donicy. Na tak przygotowanym podłożu można sadzić rośliny.