Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 9

L1200 x W1200mm H600mm 24kg 800l

Donica plastikowa Marco 9 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 120 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 24 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

NOWOCZENOŚĆ W KOLORACH TĘCZY

Duża plastikowa donica o klasycznej formie sześcianu. Jej surowy kształt, w połączeniu z połyskliwymi kolorami z podstawowej palety RAL, wprowadzą nutę świeżości i nowoczesności do każdej przestrzeni firmowej i prywatnej. Idealnie skomponuje się z zarówno prostą, jak i bardziej awangardową zieloną aranżacją, wydobywając z każdej rośliny to, co najpiękniejsze.

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ NA LATA

Donica z plastiku (połączenia maty szklanej, żelkotu i żywicy) charakteryzuje się wyjątkową trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Mimo dużych gabarytów, jej konstrukcja jest lekka i bezpieczna dla podłóg. Właśnie dlatego nadaje się do stosowania w pomieszczeniach oraz na otwartych przestrzeniach.