Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 9

Duże doniczki z włókna szklanego Marco 9 to chyba najbardziej uniwersalne z donic. Pasują do każdego wnętrza, a także doskonale sprawdzą się za zewnątrz.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

24

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Duże doniczki z włókna szklanego to najbardziej uniwersalne z donic. Pasują do każdego wnętrza, a także doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny tarasów i ogrodów. Można wykorzystać je zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurach, galeriach i innych obiektach użyteczności publicznej. Świetnie podkreślą charakter każdego pomieszczenia i pomogą stworzyć przytulną atmosferę.

Trwały i wytrzymały materiał

Duże doniczki z włókna szklanego wykonane są z tworzywa sztucznego wzmocnionego przy pomocy cienkich włókien ze stopionego krzemu połączonych z żywicą poliestrową. Materiał ten jest bardzo elastyczny i trwały. Jest odporny na działanie niskich temperatur i niekorzystne warunki atmosferyczne. Można go bardzo łatwo formować, dlatego jest tak popularny w różnych dziedzinach przemysłu. Doniczki wykonane z włókna szklanego bez problemu przetrwają nawet największe mrozy, dlatego można w nich hodować rośliny zimozielone. Ich wnętrze dodatkowo zostało pokryte 2 centymetrową warstwą styropianu, który doskonale chroni korzenie roślin przed nagłymi zmianami temperatur.

Duże doniczki z włókna szklanego – Elegancki wygląd

Duże doniczki z włókna szklanego dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. Dzięki temu można je z łatwością dopasować do każdego stylu. Pomogą także w łatwy i szybki sposób odmienić całe wnętrze. Doskonale będą prezentować się w nich sztuczne i żywe rośliny. Wykorzystywane do barwienia donic pigmenty najwyższej jakości sprawia, że ich kolor nie blednie i nie ulega uszkodzeniom. Trzeba jednak pamiętać, aby donice nie  powinny być przez wiele lat narażone na działanie promieni słonecznych, bo może to spowodować ich zżółknięcie i utratę walorów estetycznych. Każda z donic posiada otwory odpływowe, z których można zrezygnować.

Przygotowanie donicy

Aby zapewnić najlepsze warunki do wzrostu roślin należy odpowiednio przygotować donice przed ich zasadzeniem. Na spód zaleca się wysypanie kamieni i keramzytu, aby korzenie otrzymywały właściwe ilości wody i tlenu. Do całej donicy należy wsypać ziemię zmieszaną z gruboziarnistym piaskiem w ilości dopasowanej do jej wielkości. W tak przygotowanej donicy wszystkie rośliny z pewnością będą prezentowały się pięknie.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Duże doniczki z włókna szklanego Marco 9

Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 9

100,00