Donica aluminiowa – Tiziano 2

Ø800 H800mm 24kg 400l

Donica Tiziano 2 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 80 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 24 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Duże donice okrągłe z aluminium Tiziano 2 to doniczki o cylindrycznym kształcie i eleganckim, nowoczesnym designie. Ich atutem jest przede wszystkim uniwersalność – mogą stanowić one lokum zarówno dla dużych krzewów, jak i małych kompozycji kwiatowych. Forma na bazie koła sprawia, że ich zastosowanie w aranżacjach nie powinno nastręczać nikomu żadnych problemów.

Donice do kwiatów z aluminium – efektowna ozdoba tarasu, ogrodu, dziedzińca

Pomimo imponujących rozmiarów duże donice okrągłe z aluminium nie są na tyle ciężkie, aby niemożliwe było zastosowanie ich na piętrach budynków, na tarasach czy balkonach. Produkty można wykorzystać zatem zarówno w prywatnych domach, jak i w biurowcach czy hotelach. Ze względu na właściwości praktyczne donice aluminiowe sprawdzą się także na zewnątrz. Stworzone z ich pomocą kompozycje na świeżym powietrzu zachwycą swoją ponadczasowością i oryginalnością.

Duże donice okrągłe z aluminium – trwałe i piękne

Duże donice okrągłe z aluminium Tiziano 2 to idealne połączenie lekkości i wytrzymałości. Produkt ma jedynie 2 mm grubości, lecz pozostaje przy tym trwały i odporny na upływ czasu. Donicom nie szkodzi mróz, opady atmosferyczne ani promieniowanie słoneczne. Mogą zatem zdobić zewnętrzne elementy infrastruktury bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Dzięki pokryciu indywidualnie dobraną farbą z palety RAL, produkty zyskują niepowtarzalny wygląd. Malowanie proszkowe sprawia również, że powłoka lakiernicza jest trwała, nieskazitelna i równie odporna na działanie czynników zewnętrznych. Co więcej, donice  do ogrodu Tiziano 2 mogą przyjmować różne wykończenia – matowe, metaliczne lub z połyskiem.

Jak przygotować donicę aluminiową do ekspozycji?

Donice aluminiowe Tiziano są gotowe do użycia bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek zabiegów zabezpieczających. Należy zatem jedynie zapewnić im odpowiednie dla roślin wypełnienie. W tym celu kamienie lub keramzyt wykładane są na spód donicy w ilości proporcjonalnej do wielkości produktu. Taką warstwę pokrywa się następnie ziemią z dodatkiem piasku gruboziarnistego, który zapewnia odpowiednie natlenienie korzeni. W podłożu o takim uwarstwieniu każda roślina będzie rozwijała się prawidłowo, nie będąc narażoną na nadmiar lub niedobór wody.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,