Donica aluminiowa – Tiziano 2

Duże donice okrągłe z aluminium Tiziano 2 to doniczki o eleganckim designie. Ich atutem jest przede wszystkim bardzo dobra jakość wykonania.

Efekt Powierzchni

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

24

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Duże donice okrągłe z aluminium Tiziano 2 to doniczki o cylindrycznym kształcie i eleganckim, nowoczesnym designie. Ich atutem jest przede wszystkim uniwersalność – mogą stanowić one lokum zarówno dla dużych krzewów, jak i małych kompozycji kwiatowych. Forma na bazie koła sprawia, że ich zastosowanie w aranżacjach nie powinno nastręczać nikomu żadnych problemów.

Donice do kwiatów z aluminium – efektowna ozdoba tarasu, ogrodu, dziedzińca

Pomimo imponujących rozmiarów duże donice okrągłe z aluminium nie są na tyle ciężkie, aby niemożliwe było zastosowanie ich na piętrach budynków, na tarasach czy balkonach. Produkty można wykorzystać zatem zarówno w prywatnych domach, jak i w biurowcach czy hotelach. Ze względu na właściwości praktyczne donice aluminiowe sprawdzą się także na zewnątrz. Stworzone z ich pomocą kompozycje na świeżym powietrzu zachwycą swoją ponadczasowością i oryginalnością.

Duże donice okrągłe z aluminium – trwałe i piękne

Duże donice okrągłe z aluminium Tiziano 2 to idealne połączenie lekkości i wytrzymałości. Produkt ma jedynie 2 mm grubości, lecz pozostaje przy tym trwały i odporny na upływ czasu. Donicom nie szkodzi mróz, opady atmosferyczne ani promieniowanie słoneczne. Mogą zatem zdobić zewnętrzne elementy infrastruktury bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Dzięki pokryciu indywidualnie dobraną farbą z palety RAL, produkty zyskują niepowtarzalny wygląd. Malowanie proszkowe sprawia również, że powłoka lakiernicza jest trwała, nieskazitelna i równie odporna na działanie czynników zewnętrznych. Co więcej, donice  do ogrodu Tiziano 2 mogą przyjmować różne wykończenia – matowe, metaliczne lub z połyskiem.

Jak przygotować donicę aluminiową do ekspozycji?

Donice aluminiowe Tiziano są gotowe do użycia bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek zabiegów zabezpieczających. Należy zatem jedynie zapewnić im odpowiednie dla roślin wypełnienie. W tym celu kamienie lub keramzyt wykładane są na spód donicy w ilości proporcjonalnej do wielkości produktu. Taką warstwę pokrywa się następnie ziemią z dodatkiem piasku gruboziarnistego, który zapewnia odpowiednie natlenienie korzeni. W podłożu o takim uwarstwieniu każda roślina będzie rozwijała się prawidłowo, nie będąc narażoną na nadmiar lub niedobór wody.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Duże donice okrągłe z aluminium Tiziano 2

Donica aluminiowa – Tiziano 2

100,00