Donica aluminiowa – Alessio 9

L2300 x W500mm H400mm 37kg 430l

Donica Alessio 9 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 230 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 37 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Stylowe duże donice na taras aluminium

Duże donice na taras znajdują zastosowanie w aranżacji wnętrz, balkonów, ogrodów czy tarasów. Są wyśmienitym sposobem na wyeksponowanie pięknych kwiatów oraz urozmaicenie każdej przestrzeni. Oferowane modele z aluminium to produkty charakteryzujące się  wysoką jakością. Materiał, z którego  wykonujemy cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, ze względu na swoją nowoczesność i funkcjonalność. Donice do ogrodu z aluminium cechuje elegancki  minimalizm, który doskonale pasuje do każdego wystroju. Pomimo dużych rozmiarów, są niezwykle lekkie i stylowe. Geometryczne formy i proste krawędzie czynią je uniwersalnym dodatkiem w dowolnym otoczeniu.

Zalety i wady

Wykonane z aluminium, duże donice na taras charakteryzują się dużą odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Doskonale znoszą zarówno bardzo  niskie, jak i bardzo wysokie temperatury. Wysoka technologia produkcji czyni je odpornymi na intensywne opady śniegu czy deszczu oraz działanie promieni UV. Blacha aluminiowa nie posiada szczelin i porów, do których może dostać się woda. Dzięki temu ścianki donic są odporne na pękanie i łuszczenie się. Donica wykonana z blachy aluminiowej ma jednak jedną wadę. Gdy ulegnie mechanicznemu uszkodzeniu, jej naprawa jest dość skomplikowana. Wszelkie nacięcia, porysowania czy wgięcia mogą skutkować koniecznością demontażu donicy i korzystania z usług specjalisty.

Dama wśród donic aluminiowych

Duże donice na taras

W bogatej ofercie donic z aluminium znajdują się donice do kwiatów ALESSIO 9. Jej podłużny kształt dodaje lekkości i pobudza wyobraźnię każdego miłośnika roślin. Prostota projektu i jakość wykonania czyniąc ją idealną ozdobą tarasu lub ogrodu. W wersji standardowej wyposażona jest w otwory odpływowe, a jej boczne ścianki wyłożone są styropianem o grubości 2 cm. Minimalistyczny kształt donicy pozwala tworzyć różnorodne i niezwykle interesujące aranżacje.

Kolorystyka

Jak wszystkie duże donice na taras z aluminium, donica ALESSIO 9 malowana jest proszkowo, co zapewnia wysoką trwałość powłoki zewnętrznej. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje  idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu utrzymanie donicy w czystości jest bardzo proste. Donicę malujemy we wszystkich kolorach z palety RAL, co pozwala dopasować ją do otoczenia. Za dodatkową opłatą dostępna jest również w kolorze metalicznym.

Przygotowanie donicy do użytku

W donicy aluminiowej można posadzić dowolne rośliny, ale dla ich prawidłowego wzrostu, konieczne jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Do donicy należy wkładać kolejne warstwy (proporcjonalnie do wielkości donicy): kamienie, keramzyt, siatkę cieniującą, piasek gruboziarnisty i najwyżej – ziemię.

Dodatkowe informacje

Wysokość

400

Długość

2300

Szerokość

500