Donica aluminiowa – Alessio 9

Aluminiowe duże donice na taras Alessio 9 można zastosować także w aranżacji wnętrz. Są wyśmienitym sposobem na wyeksponowanie kwiatów i urozmaicenie przestrzeni

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

37

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Stylowe duże donice na taras aluminium

Duże donice na taras znajdują zastosowanie w aranżacji wnętrz, balkonów, ogrodów czy tarasów. Są wyśmienitym sposobem na wyeksponowanie pięknych kwiatów oraz urozmaicenie każdej przestrzeni. Oferowane modele z aluminium to produkty charakteryzujące się  wysoką jakością. Materiał, z którego  wykonujemy cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, ze względu na swoją nowoczesność i funkcjonalność. Donice do ogrodu z aluminium cechuje elegancki  minimalizm, który doskonale pasuje do każdego wystroju. Pomimo dużych rozmiarów, są niezwykle lekkie i stylowe. Geometryczne formy i proste krawędzie czynią je uniwersalnym dodatkiem w dowolnym otoczeniu.

Zalety i wady

Wykonane z aluminium, duże donice na taras charakteryzują się dużą odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Doskonale znoszą zarówno bardzo  niskie, jak i bardzo wysokie temperatury. Wysoka technologia produkcji czyni je odpornymi na intensywne opady śniegu czy deszczu oraz działanie promieni UV. Blacha aluminiowa nie posiada szczelin i porów, do których może dostać się woda. Dzięki temu ścianki donic są odporne na pękanie i łuszczenie się. Donica wykonana z blachy aluminiowej ma jednak jedną wadę. Gdy ulegnie mechanicznemu uszkodzeniu, jej naprawa jest dość skomplikowana. Wszelkie nacięcia, porysowania czy wgięcia mogą skutkować koniecznością demontażu donicy i korzystania z usług specjalisty.

Duże donice na taras

W bogatej ofercie donic z aluminium znajdują się donice do kwiatów ALESSIO 9. Jej podłużny kształt dodaje lekkości i pobudza wyobraźnię każdego miłośnika roślin. Prostota projektu i jakość wykonania czyniąc ją idealną ozdobą tarasu lub ogrodu. W wersji standardowej wyposażona jest w otwory odpływowe, a jej boczne ścianki wyłożone są styropianem o grubości 2 cm. Minimalistyczny kształt donicy pozwala tworzyć różnorodne i niezwykle interesujące aranżacje.

Kolorystyka

Jak wszystkie duże donice na taras z aluminium, donica ALESSIO 9 malowana jest proszkowo, co zapewnia wysoką trwałość powłoki zewnętrznej. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje  idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu utrzymanie donicy w czystości jest bardzo proste. Donicę malujemy we wszystkich kolorach z palety RAL, co pozwala dopasować ją do otoczenia. Za dodatkową opłatą dostępna jest również w kolorze metalicznym.

Przygotowanie donicy do użytku

W donicy aluminiowej można posadzić dowolne rośliny, ale dla ich prawidłowego wzrostu, konieczne jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Do donicy należy wkładać kolejne warstwy (proporcjonalnie do wielkości donicy): kamienie, keramzyt, siatkę cieniującą, piasek gruboziarnisty i najwyżej – ziemię.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
duże donice na taras Alessio 9

Donica aluminiowa – Alessio 9

100,00