Donica aluminiowa – Alessio 7

L1200 x W1200mm H800mm 47kg 1152l

Donica Alessio 7 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 120 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 47 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Sprawdź, do czego jeszcze można wykorzystać model Alessio 7!

Duże donice do kwiatów mogą posłużyć jako część przepierzeń czy obramowań w ogrodzie i na tarasie.

Zamiast wielu małych, niedopasowanych do siebie doniczek, warto postawić u siebie duże donice do kwiatów takie jak Alessio 7. Może posłużyć do posadzenia jednej okazałej palmy czy fikusa. Jednak zapaleni ogrodnicy stworzą w niej również kompozycję skalną czy wielobarwne nasadzenie na bazie kilku, a nawet kilkunastu gatunków roślin. Duża przestrzeń wewnątrz pozwala uzupełnić ją w całości lub częściowo keramzytem, kamieniami czy gruboziarnistym piaskiem. W ten sposób zapewnisz roślinom jeszcze lepsze warunki do wzrostu.

Alessio 7 do wykorzystania na tarasie

Właściciele dużych tarasów i ogrodów często myślą o tym, by wydzielić z nich strefy. Parawany i inne lekkie przepierzenia nie są jednak  zbyt praktyczne na zewnątrz, gdzie często wieje. Świetnie sprawdzają się natomiast takie duże donice do kwiatów. Same w sobie stanowią niskie ścianki działowe. Jeśli dodatkowo zależy Ci na intymności, posadź w nich wysokie, bujne rośliny o dużych liściach. Duże donice do kwiatów świetnie sprawdzają się również wewnątrz. Dzięki nim stworzysz patio lub elegancki zielony kącik w poczekalni czy dużym przedpokoju.

Duże donice do kwiatów z aluminium

Blacha jest lekkim i odpornym materiałem. To ważne szczególnie biorąc pod uwagę wielkość takich donic – mimo dużej średnicy i wysokości, nie będzie ona zbyt ciężka. Dzięki temu łatwiej ją przestawisz w celu zmiany aranżacji otoczenia. Donice do ogrodu dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL. Mogą stanowić tło dla dowolnej rośliny ozdobnej. Prosta forma świetnie uzupełnia wnętrza w stylu japońskim czy zen, a także oficjalne gabinety.

Donice z gotowym ociepleniem

Większość dostępnych na rynku donic nie ma żadnego ocieplenia. Szczególnie w przypadku metalowych oznacza to szybkie wychładzanie się ziemi. Duże donice do kwiatów Alessio 7 posiadają ocieplenie styropianem o grubości 2 cm. Zapewnia ono lepszą ochronę korzeni w przypadku gatunków egzotycznych, które wymagają ciepła. Dzięki temu  możesz postawić donicę na podwórku przed domem, zaaranżować rynek czy deptak.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,