Donica aluminiowa – Alessio 7

Zamiast wielu małych, niedopasowanych do siebie doniczek, warto postawić u siebie duże donice do kwiatów takie jak na przykład Alessio 7.

Efekt Powierzchni

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

47

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Duże donice do kwiatów Alessio 7!

Duże donice do kwiatów mogą posłużyć jako część przepierzeń czy obramowań w ogrodzie i na tarasie. Zamiast wielu małych, niedopasowanych do siebie doniczek, warto postawić u siebie duże aluminiowe donice takie jak Alessio 7. Może posłużyć do posadzenia jednej okazałej palmy czy fikusa. Jednak zapaleni ogrodnicy stworzą w niej również kompozycję skalną czy wielobarwne nasadzenie na bazie kilku, a nawet kilkunastu gatunków roślin. Duża przestrzeń wewnątrz pozwala uzupełnić ją w całości lub częściowo keramzytem, kamieniami czy gruboziarnistym piaskiem. W ten sposób zapewnisz roślinom jeszcze lepsze warunki do wzrostu.

Alessio 7 do wykorzystania na tarasie

Właściciele dużych tarasów i ogrodów często myślą o tym, by wydzielić z nich strefy. Parawany i inne lekkie przepierzenia nie są jednak  zbyt praktyczne na zewnątrz, gdzie często wieje. Świetnie sprawdzają się natomiast takie duże donice do kwiatów. Same w sobie stanowią niskie ścianki działowe. Jeśli dodatkowo zależy Ci na intymności, posadź w nich wysokie, bujne rośliny o dużych liściach. Duże donice świetnie sprawdzają się również wewnątrz. Dzięki nim stworzysz patio lub elegancki zielony kącik w poczekalni czy dużym przedpokoju.

Duże donice do kwiatów z aluminium

Blacha jest lekkim i odpornym materiałem. To ważne szczególnie biorąc pod uwagę wielkość takich donic – mimo dużej średnicy i wysokości, nie będzie ona zbyt ciężka. Dzięki temu łatwiej ją przestawisz w celu zmiany aranżacji otoczenia. Donice do ogrodu dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL. Mogą stanowić tło dla dowolnej rośliny ozdobnej. Prosta forma świetnie uzupełnia wnętrza w stylu japońskim czy zen, a także oficjalne gabinety.

Donice z gotowym ociepleniem

Większość dostępnych na rynku donic nie ma żadnego ocieplenia. Szczególnie w przypadku metalowych oznacza to szybkie wychładzanie się ziemi. Duże donice do kwiatów Alessio 7 posiadają ocieplenie styropianem o grubości 2 cm. Zapewnia ono lepszą ochronę korzeni w przypadku gatunków egzotycznych, które wymagają ciepła. Dzięki temu  możesz postawić donicę na podwórku przed domem, zaaranżować rynek czy deptak.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice do kwiatów duże Alessio 7

Donica aluminiowa – Alessio 7

100,00