Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 12

L1200 x W1200mm H1000mm 48kg 1670l

Donica plastikowa Marco 12 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 120 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 120 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 48 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Duże plastikowe donice to propozycja dla klientów, którzy cenią sobie połączenie nowoczesnego designu z niezawodną funkcjonalnością. Dostępna w asortymencie naszego sklepu donica z włókna szklanego MARCO 12 doskonale wpisuje się we wszystkie te kryteria. Minimalistyczny design i wyrazista forma sprawiają, że doskonale odnajdzie się ona w wielu aranżacjach. Boczne ściany donicy ocieplamy warstwą ze styropianu. Donica wyposażona została w otwory odpływowe w dnie. Na życzenie klienta może jednak być wydana bez nich i służyć jako osłonka.

Duże plastikowe donice MARCO 12 w aranżacjach wnętrza

Donica MARCO 12 wykonana z bardzo odpornego materiału, a dodatkowo stanowi prawdziwą kwintesencję dobrego smaku i elegancji. Duże plastikowe donice, jakich jest przykładem, świetnie sprawdzają się w bardzo wielu aranżacjach – zarówno wewnętrznych, jak zewnętrznych. Ze względu na swój minimalizm i pozorną surowość będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji utrzymanych w stylu skandynawskim, industrialnym czy nowoczesnym. Możemy z powodzeniem umiejscowić ją w loftowych wnętrzach lub na patio czy tarasie. Świetnie sprawdzi się także w przestrzeniach użytkowych. Możliwość wybrania różnych kolorów z palety RAL dodatkowo podkreśla uniwersalność donicy MARCO 12 – możemy dopasować ją do niemal każdego wnętrza. Kompozycje kwiatowe będą wyglądały w niej naprawdę obłędnie.

Donica z włókna szklanego MARCO 12 poznaj zalety materiału

Duże plastikowe donice wykonane z włókna szklanego cieszą się popularnością ze względu na zalety tego materiału. Unikalne połączenie włókna szklanego i żywicy poliestrowej sprawia, że MARCO 12 jest donicą wyjątkowo odporną na skrajne warunki atmosferyczne. Może być z powodzeniem trzymana na zewnątrz domu przez cały rok, ponieważ niestraszne jej nawet bardzo niskie temperatury czy promienie UV. Jednak zalecamy aby donica nie stała w miejscu stale nasłonecznionym gdyż po 5 – 10 latach kolor zblaknie.

Przygotowanie produktu do użytku jest bardzo proste, wystarczy podstawowy wsad do roślin w postaci kamieni, siatki cieniującej lub agrowłókniny, gruboziarnistego piasku i ziemi w proporcjach dopasowanych do wielkości donicy.