Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 7

L1000 x W1000mm H800mm 24kg 750l

Donica plastikowa Marco 7 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 24 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

DUŻE JEST PIĘKNE

Plastikowa donica w dużym rozmiarze. W połączeniu z przemyślaną kompozycją roślinną będzie stanowiła oryginalną dekorację, która rozświetli i ożywi opatrzony plac przed siedzibą firmy, jak i przed wejściem do domu. Dzięki sporym gabarytom sprawdzi się jako pewna i stabilna podpora dla kwiatów, drzewek i krzewów ozdobnych, które wymagają więcej miejsca.

JAKOŚĆ W KOLORACH TĘCZY

Donica wykonana z wysokiej jakości plastiku – połączenia maty szklanej, żelkotu i żywicy – który przetrwa niekorzystne działanie czynników atmosferycznych oraz jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Całej zielonej kompozycji stylu dodadzą wyjątkowo nasycone, wyraziste kolory z szerokiej palety barw.