Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 10

L1200 x W1200mm H800mm 24kg 800l

Donica plastikowa Marco 10 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 120 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 36 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

ROZMIAR MA ZNACZENIE

Duża, sześcienna donica wykonana z wyjątkowo trwałego plastiku – połączenia maty szklanej, żelkotu żywicy. Dzięki swoim gabarytom będzie stanowiła wyraźny, stylowy i nowoczesny akcent na firmowym tarasie, w przydomowym ogrodzie, czy przy wjeździe na posesję. Jej lekka konstrukcja jest bezpieczna dla podłogi, dlatego sprawdzi się także jako ozdoba każdego pomieszczenia. Doskonała do uprawy roślin, które wymagają więcej miejsca i stabilnej podpory.

ZIELONA KOMPOZYCJA POD KONTROLĄ

Tworzywo, z którego powstała donica nadaje się do uprawy każdego gatunku roślin. Dodatkowo, dzięki specjalnym otworom w dnie oraz izolacji ścian bocznych za pomocą styropianu, troska o zielone kompozycje staje się dziecinnie prosta.