Donica betonowa Medio Grande

Ø1000 H500mm 150kg 290l

Donica Medio Grande wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 100 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 150 kg

 

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

MEDIO GRANDE – stylowa donica betonowa o niebanalnej formie

Duża donica betonowa MEDIO GRANDE to efektowny element dekoracyjny, stworzony z myślą o aranżacjach na świeżym powietrzu. Wybrany model posiada okrągły, lecz delikatnie nieregularny kształt, który nadaje mu charakter. MEDIO GRANDE dostępna jest w trzech uniwersalnych kolorach – bieli, szarości oraz czerni – dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do różnego stylu aranżacyjnego. Stanowi jednocześnie modny, minimalistyczny dodatek i inwestycję o ponadczasowym wyglądzie oraz trwałości.

MEDIO GRANDE – możliwości zastosowania

MEDIO GRANDE to duża donica betonowa o średnicy aż 100 cm. Doskonale nadaje się do obsadzenia wysoką roślinnością, krzewami lub drzewkami. Ze względu na swoją wagę najlepiej sprawdzi się przede wszystkim w aranżacjach na świeżym powietrzu. Mogą to być zarówno prywatne tarasy, ogrody i podjazdy na teren posesji, jak i miejsca publiczne, na przykład place miejskie, deptaki, parki czy dziedzińce budynków. Duża donica betonowa wspaniale zaprezentuje się w parze jako ozdoba wejścia do urzędu, hotelu czy restauracji, a także jako dekoracja przed bramą wjazdową.

Betonowa donica MEDIO GRANDE – najważniejsze cechy produktu

Donice betonowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, zmienne temperatury czy promieniowanie słoneczne. Nie wymagają przy tym również szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ze względu na swoje wymiary oraz wagę MEDIO GRANDE stanowi idealną dekorację do zewnętrznych przestrzeni publicznych. Nie zagrażają jej burze, porywisty wiatr ani ataki wandalizmu. Duża donica betonowa nie jest także łatwym łupem dla złodziei. Produkt zachowuje stabilność, dzięki czemu przepięknie zaprezentuje nawet najbardziej okazałe gatunki roślin.

Jak przygotować do użytku donicę betonową MEDIO GRANDE?

Wszystkie donice z ultra betonu posiadają w swoim dnie specjalne otwory odpływowe. Są one zaprojektowane z myślą o odprowadzaniu nadmiaru wilgoci, który mógłby wpłynąć negatywnie na trwałość produktu. Aby otwory spełniały się w swojej roli, donice MEDIO GRANDE należy ustawić na podłożu przepuszczającym wodę, bądź doposażyć je w opcjonalne gumowe nóżki, które uniosą całą konstrukcję, a samej dekoracji dodadzą lekkości i subtelności.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,