Donica betonowa – Medio Grande

Duża donica betonowa Medio Grande to efektowny i praktyczny element dekoracyjny, stworzony z myślą o aranżacjach na świeżym powietrzu.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

150

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

MEDIO GRANDE – stylowa donica betonowa o niebanalnej formie

Duża donica betonowa MEDIO GRANDE to efektowny element dekoracyjny, stworzony z myślą o aranżacjach na świeżym powietrzu. Wybrany model posiada okrągły, lecz delikatnie nieregularny kształt, który nadaje mu charakter. MEDIO GRANDE dostępna jest w trzech uniwersalnych kolorach – bieli, szarości oraz czerni – dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do różnego stylu aranżacyjnego. Stanowi jednocześnie modny, minimalistyczny dodatek i inwestycję o ponadczasowym wyglądzie oraz trwałości.

MEDIO GRANDE – możliwości zastosowania

MEDIO GRANDE to duża donica betonowa o średnicy aż 100 cm. Doskonale nadaje się do obsadzenia wysoką roślinnością, krzewami lub drzewkami. Ze względu na swoją wagę najlepiej sprawdzi się przede wszystkim w aranżacjach na świeżym powietrzu. Mogą to być zarówno prywatne tarasy, ogrody i podjazdy na teren posesji, jak i miejsca publiczne, na przykład place miejskie, deptaki, parki czy dziedzińce budynków. Duża donica betonowa wspaniale zaprezentuje się w parze jako ozdoba wejścia do urzędu, hotelu czy restauracji, a także jako dekoracja przed bramą wjazdową.

Betonowa donica MEDIO GRANDE – najważniejsze cechy produktu

Donice betonowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, zmienne temperatury czy promieniowanie słoneczne. Nie wymagają przy tym również szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ze względu na swoje wymiary oraz wagę MEDIO GRANDE stanowi idealną dekorację do zewnętrznych przestrzeni publicznych. Nie zagrażają jej burze, porywisty wiatr ani ataki wandalizmu. Duża donica betonowa nie jest także łatwym łupem dla złodziei. Produkt zachowuje stabilność, dzięki czemu przepięknie zaprezentuje nawet najbardziej okazałe gatunki roślin.

Jak przygotować do użytku donicę betonową MEDIO GRANDE?

Wszystkie donice z ultra betonu posiadają w swoim dnie specjalne otwory odpływowe. Są one zaprojektowane z myślą o odprowadzaniu nadmiaru wilgoci, który mógłby wpłynąć negatywnie na trwałość produktu. Aby otwory spełniały się w swojej roli, donice MEDIO GRANDE należy ustawić na podłożu przepuszczającym wodę, bądź doposażyć je w opcjonalne gumowe nóżki, które uniosą całą konstrukcję, a samej dekoracji dodadzą lekkości i subtelności.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
duża donica betonowa Medio Grande

Donica betonowa – Medio Grande

100,00