Donica betonowa – Olivia

L1000 x W300mm H800mm 170kg 209l

Donica Olivia wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 170 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Doniczki wysokie, takie jak model OLIVIA, to doskonały sposób na atrakcyjne wyeksponowanie roślin średnich i bardzo wysokich. Donica ma klasyczną formę – jest prostokątna i podłużna – dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do każdej przestrzeni. Ze względu na uniwersalność dostępnych kolorów (biel, szarość oraz czerń) wysoka doniczka OLIVIA sprawdzi się w dowolnym stylu aranżacyjnym. 

Doniczka wysoka OLIVIA – możliwości zastosowań

Model OLIVIA to stosunkowo wąska, lecz wysoka doniczka, która nadaje się do zdobienia przestrzeni prywatnej i publicznej. Doniczki wysokie można ustawiać w ogrodzie, na tarasie czy przed wejściem do domu. Sprawdzą się również na miejskich placach i w parkach. Donice z betonu urozmaicą przestrzeń dziecińców (wewnętrznych i zewnętrznych), wolnych przestrzeni pomiędzy budynkami, a także frontów obiektów użyteczności publicznej. 

Donica OLIVIA – cechy ultra betonu

Doniczki wysokie wykonane z ultra betonu to element dekoracyjny stworzony przede wszystkim z myślą o przestrzeni zewnętrznej. Beton jest materiałem wyjątkowo solidnym i trwałym. Nie łatwo skruszyć go, zarysować czy odgnieść. Wykazuje wysoką odporność na różnorodne warunki atmosferyczne, takie jak opady, wysokie i niskie temperatury czy wilgoć. Ze względu na swoją wagę betonowe doniczki wysokie nie przewracają się wskutek podmuchów silnego wiatru, nawet w trakcie burzy. Nie szkodzi im również mróz ani promieniowanie słoneczne. Można powiedzieć, że są również odporne na akty wandalizmu i kradzieże. Walorem jest także ich design oraz neutralny kolor. Donice betonowe OLIVIA są nietuzinkowe i uniwersalne jednocześnie. Z łatwością dopasują się do każdego stylu aranżacyjnego i przepięknie wyeksponują piękno zielonej roślinności. 

Jak przygotować donicę betonową do użytku?

Betonowe doniczki to inwestycja na lata – odporna na kradzież, zniszczenie czy naturalną utratę swojego atrakcyjnego wyglądu. Aby wykazywały wszystkie swoje właściwości praktyczne muszą zostać jednak odpowiednio przygotowane do użytku. W tym celu należy zapewnić im warunki do odprowadzania nadmiaru wilgoci, czyli ustawić je na podłożu, które przepuszcza wodę, bądź doposażyć je w gumowe nóżki, które unoszą całą konstrukcję. Przy właściwym montażu można mieć pewność, że donica posłuży nam przez wiele lat z nienagannym wyglądem. Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

 

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,