Donica plastikowa z włókna szklanego – Antonio 2

L500 x W500mm H500mm 9kg 124l

Donica plastikowa Antonio 2 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 50 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 9 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Doniczki plastikowe coraz częściej wchodzą w łaski miłośników roślin i flory. Na przestrzeni lat bardzo zmieniła się jednak charakterystyka oraz wygląd donic plastikowych. Do ich produkcji używa się coraz to nowszych i coraz bardziej nowoczesnych materiałów, dzięki czemu plastikowe doniczki nabierają zupełnie innego znaczenia w komponowaniu się we wnętrza naszych pomieszczeń.

Postaw na klasykę – postaw na doniczki plastikowe Antonio 2

Donica Antonio 2 jest klasyczną kwadratową donicą dostępną w każdym odcieniu RAL. Paleta wzorów RAL jest uniwersalnym wzornikiem barw stosowanym w międzynarodowym przemyśle. W związku z czym istnieje możliwość dopasowania kolorystyki do innych przedmiotów znajdujących się we wnętrzu. Jest to dodatkowym znaczącym atutem.
Dzięki swojej prostocie i klasycznym wyglądzie znajdzie swoje zastosowanie w domu, tak zwanym ogrodzie letnim czy w biurach. Doniczki plastikowe z włókna szklanego charakteryzują się bardzo wdzięczną prostotą oraz elegancją. Nie rozpraszają uwagi i dopasują się do każdego pomieszczenia niezależnie od istniejącego w nim stylu.

Donica Antonio 2 jest idealna w swojej prostocie. Może nadać wyjątkowości każdemu pomieszczeniu ustawiona przy drzwiach lub schodach. Może być zaskakującym dodatkiem postawiona tuż obok kanapy w salonie.
Jako pojedynczy element doda każdemu pomieszczeniu elegancji. Świetnie dopasuje się do prostych podłóg i dzięki swojemu stylowi zaprzyjaźni się z każdym wnętrzem.
Jednym słowem Donica Antonio to klasyka w nowej odsłonie. Jeśli stawiamy na klasykę – postawmy donice Antonio 2 w naszym domu.

Włókno szklane – zalety materiału przy produkcji donic

Włókno szklane posiada wiele zalet. Przede wszystkim cechuje go szczególnie elegancki wygląd. Jako kolejny argument i ogromną zaletę tego materiału należy wymienić jego funkcjonalność. Jest mrozoodporny, nie wchodzi w reakcję ze światłem UV. Jest nad wyraz lekkim materiałem, chociaż w zależności od modelu donicy sprawia wrażenie bardzo masywnego budulca, co jest bardzo pożądane w nowych trendach.

Dzięki niewielkiej wadze – produkty z włókna szklanego są przyjazne do zmiany ich miejsca w wielką łatwością.
Plastikowe doniczki powinny zostać w odpowiedni sposób przygotowane do użytku. W przypadku donicy Antonio 2 rekomenduje się, aby na dnie donicy umieścić środek stabilizujący w postaci kamieni, keramzytu lub piasku. Warto pamiętać o powyższej praktyce ze względu na utrzymanie w ten sposób naturalnej wilgotności dla roślin. Dodatkowo nie zostanie zablokowany otwór odpływowy, w który wyposażona jest donica. Z uwagi na indywidualne podejście do każdego zamówienia donica może zostać wykonana bez otworu odpływowego. W takim wypadku Antonio 2 może przekształcić się w osłonkę, ocieploną styropianem w której można umieścić roślinę w innej donicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość bezproblemowego przemieszczania roślin. Styropian spełnia również funkcję ocieplenia w przypadku zastosowania doniczek plastikowych na zewnątrz.

Faktem jest

Doniczki plastikowe wykonane z włókna szklanego posiadają wieloletnią trwałość oraz niepowtarzalny bardzo elegancki wygląd.

Jeśli chodzi o donice z włókna szklanego – uważamy, że te dwie cechy to połączenie idealne.