Donica plastikowa z włókna szklanego – Antonio 2

Doniczki plastikowe Antonio 2 coraz częściej wchodzą w łaski miłośników flory. Wykonanie z włókna szklanego dodaje gwarancję wytrzymałości i trwałości.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

9

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Doniczki plastikowe coraz częściej wchodzą w łaski miłośników roślin i flory. Na przestrzeni lat bardzo zmieniła się jednak charakterystyka oraz wygląd donic plastikowych. Do ich produkcji używa się coraz to nowszych i coraz bardziej nowoczesnych materiałów, dzięki czemu plastikowe doniczki nabierają zupełnie innego znaczenia w komponowaniu się we wnętrza naszych pomieszczeń.

Postaw na klasykę – postaw na doniczki plastikowe Antonio 2

Donica Antonio 2 jest klasyczną kwadratową donicą dostępną w każdym odcieniu RAL. Paleta wzorów RAL jest uniwersalnym wzornikiem barw stosowanym w międzynarodowym przemyśle. W związku z czym istnieje możliwość dopasowania kolorystyki do innych przedmiotów znajdujących się we wnętrzu. Jest to dodatkowym znaczącym atutem.
Dzięki swojej prostocie i klasycznym wyglądzie znajdzie swoje zastosowanie w domu, tak zwanym ogrodzie letnim czy w biurach. Doniczki plastikowe z włókna szklanego charakteryzują się bardzo wdzięczną prostotą oraz elegancją. Nie rozpraszają uwagi i dopasują się do każdego pomieszczenia niezależnie od istniejącego w nim stylu.
Donica Antonio 2 jest idealna w swojej prostocie. Może nadać wyjątkowości każdemu pomieszczeniu ustawiona przy drzwiach lub schodach. Może być zaskakującym dodatkiem postawiona tuż obok kanapy w salonie.
Jako pojedynczy element doda każdemu pomieszczeniu elegancji. Świetnie dopasuje się do prostych podłóg i dzięki swojemu stylowi zaprzyjaźni się z każdym wnętrzem.
Jednym słowem Donica Antonio to klasyka w nowej odsłonie. Jeśli stawiamy na klasykę – postawmy donice Antonio 2 w naszym domu.

Włókno szklane – zalety materiału przy produkcji donic

Włókno szklane posiada wiele zalet. Przede wszystkim cechuje go szczególnie elegancki wygląd. Jako kolejny argument i ogromną zaletę tego materiału należy wymienić jego funkcjonalność. Jest mrozoodporny, nie wchodzi w reakcję ze światłem UV. Jest nad wyraz lekkim materiałem, chociaż w zależności od modelu donicy sprawia wrażenie bardzo masywnego budulca, co jest bardzo pożądane w nowych trendach.
Dzięki niewielkiej wadze – produkty z włókna szklanego są przyjazne do zmiany ich miejsca w wielką łatwością.
Plastikowe doniczki powinny zostać w odpowiedni sposób przygotowane do użytku. W przypadku donicy Antonio 2 rekomenduje się, aby na dnie donicy umieścić środek stabilizujący w postaci kamieni, keramzytu lub piasku. Warto pamiętać o powyższej praktyce ze względu na utrzymanie w ten sposób naturalnej wilgotności dla roślin. Dodatkowo nie zostanie zablokowany otwór odpływowy, w który wyposażona jest donica. Z uwagi na indywidualne podejście do każdego zamówienia donica może zostać wykonana bez otworu odpływowego. W takim wypadku Antonio 2 może przekształcić się w osłonkę, ocieploną styropianem w której można umieścić roślinę w innej donicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość bezproblemowego przemieszczania roślin. Styropian spełnia również funkcję ocieplenia w przypadku zastosowania doniczek plastikowych na zewnątrz.

Faktem jest

Doniczki plastikowe wykonane z włókna szklanego posiadają wieloletnią trwałość oraz niepowtarzalny bardzo elegancki wygląd.
Jeśli chodzi o donice z włókna szklanego – uważamy, że te dwie cechy to połączenie idealne.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
doniczki plastikowe Antonio 2

Donica plastikowa z włókna szklanego – Antonio 2

100,00