Donica Stone – Claudia

L800 x W800mm H600mm 22kg 380l

Donica Claudia z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą poliestrową.

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

WYMIARY DONICY:
Długość: 80 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 4 – 5 mm
Waga: 22 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Doniczki ogrodowe STONE – Claudia to nowoczesne wydanie donic z włókna szklanego. Stanowi świetny wybór dla osób szukających walorów wizualnych.  Dzięki pokryciu masą kwarcową donica materiał uzyskuje szczególne właściwości. Jest izolowana 2-centymetrową warstwą styropianu, co dodatkowo chroni korzenie roślin przed zimnem. Donice ogrodowe Claudia wykonane w ten sposób mają charakterystyczny stylowy i minimalistyczny wygląd.

Włókno szklane z masą kwarcową – Doniczki ogrodowe – dlaczego?

Materiał z którego wykonane są donice STONE ma szereg zalet, przede wszystkim jest szczególnie odporny na warunki pogodowe. Tak wyprodukowane doniczki ogrodowe są bardzo odporne na mróz, deszcz i działanie intensywnych promieni słonecznych. To sprawia, że są idealnym wyborem dla osób szukających donicy do ogrodu czy do wystroju tarasu. Kolejną zaletą jest powierzchnia materiału. Jeśli donica dozna przypadkowego uszkodzenia, możemy łatwo zamalować ją przy użyciu farby elewacyjnej o odpowiednio dobranym kolorze. Przy odpowiedniej dbałości donica może nam służyć przez wiele lat.

Na co trzeba zwrócić uwagę

Pomimo swoich zalet doniczki ogrodowe STONE nie są odporne na długi kontakt z wilgocią, co trzeba rozważyć przed zakupem. Woda z opadów nie zaszkodzi im, ale nie mogą przez dłuższy czas stać w kałuży ani mokrej trawie. Przedłużone moczenie zaszkodzi powierzchni donicy, więc trzeba dobrze zaplanować miejsce, w którym może długo stać. Ponadto donice są oferowane w 3 podstawowych kolorach – biały, szary i czarny. Może to stanowić przeszkodę w dopasowaniu ich do reszty wystroju.

Doniczki ogrodowe – Przygotowanie do użycia

Zanim rozpoczniemy użytkowanie – doniczki ogrodowe STONE wymagają wypełnienia kamieniami, warstwą keramzytu, piaskiem gruboziarnistym i ziemią – stosownie do swojej wielkości, z użyciem siatki cieniującej pomiędzy warstwą kamieni a piaskiem.

Dlaczego donica STONE?

Donice z włókna szklanego pokrytego masą kwarcową STONE to świetny wybór do wnętrza lub ogrodu, pod warunkiem że nie będą stać bezpośrednio na trawniku lub w miejscu gdzie zbiera się woda. Stanowią świetną alternatywę dla donic betonowych – są bardziej atrakcyjne cenowo i zapewniają doskonałą izolację. Nowoczesny wygląd sprawia, że mogą być ciekawym wizualnym akcentem w domu lub ogrodzie.