Donica Stone – Sara

Doniczki duże do wnętrz i ogrodów model Sara to ozdoby stworzone z materiałów, które łączą lekkość i solidność. Donice Sara mają minimalistyczny i elegancki design.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

26

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Doniczki duże do wnętrz i ogrodów model Sara to ozdoby stworzone z materiałów, które łączą lekkość i solidność. Donice Sara mają minimalistyczny, elegancki design stworzony na bazie kwadratu. Są bardzo pojemne, dzięki czemu sprawdzą się podczas uprawy roślin o rozbudowanym systemie korzeniowym, a dodatkowo zaprezentują się niezwykle monumentalnie i nadadzą aranżacji charakter.

Doniczki duże do wnętrz? – Gdzie wykorzystuje się donice Sara z kolekcji Stone?

Produkty z kolekcji Stone to doniczki duże do wnętrz i miejsc na świeżym powietrzu. Dzięki niedużej wadze i możliwości zrezygnowania z otworów odpływowych dekoracje te doskonale sprawdzą się we wnętrzach budynków prywatnych i publicznych. Mogą zdobić sypialnie, salony, jadalnie, a także korytarze i rozległe hole. Ich majestatyczne rozmiary sprawią, że z pewnością wyróżnią się nawet w dużych salach restauracyjnych czy na wewnętrznych dziedzińcach. Pomimo swojej lekkości, donice Sara są również na tyle trwałe, że można bez obaw dekorować z ich pomocą przestrzeń pod gołym niebem. Imitująca beton lub kamień donica przepięknie zaprezentuje się na tle świeżej zieleni w ogrodzie, przy wejściu do budynku czy też na tarasie.

Jakie wady i zalety mają donice z włókna szklanego Stone?

Doniczki duże do wnętrz produkowane z włókna szklanego są lekkie, a zarazem trwałe i solidne. Dzięki dodatkowej warstwie styropianu uzyskują wzmocnienie i ocieplenie, a powłoka z masy kwarcowej nadaje im wielu właściwości praktycznych, takich jak odporność na mróz, promieniowanie słoneczne czy wodę opadową. Donice Stone są trudne do zarysowania, a jednocześnie łatwe w naprawie – wystarczy zamaskować niedoskonałości odpowiednio dobraną farbą elewacyjną. Atutem kolekcji jest także jej elegancki wygląd, który pasuje zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Decydując się na zakup donic Sara warto pamiętać jednak, że długotrwałe działanie wilgoci jest szkodliwe dla ich powłoki zewnętrznej. Ozdoby nie mogą stać zatem w miejscach stale zawilgoconych. Doniczki duże do wnętrz pokrywane są masą kwarcową o ograniczonej palecie barw. Jeśli przyszły użytkownik nie odnajduje w ofercie odpowiedniego dla siebie koloru, może jednak pomalować donicę wybraną farbą elewacyjną.

Jak przygotować donicę Sara do użytku?

Przygotowanie donic z kolekcji Stone do użytku obejmuje jedynie ich proporcjonalne, warstwowe wypełnienie. Na dno donicy wysypujemy więc przepuszczające wodę kamienie i keramzyt. Podłoże zabezpieczamy następnie siatką cieniująca, na której rozprowadzamy mieszankę gruboziarnistego piasku i ziemi dobranej do potrzeb danej rośliny.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
doniczki duże do wnętrz Sara

Donica Stone – Sara

100,00