Donica Stone – Sara

L1000 x W1000mm H800mm 26kg 568l

Donica Sara z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą poliestrową.

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 4 – 5 mm
Waga: 26 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Doniczki duże do wnętrz i ogrodów model Sara to ozdoby stworzone z materiałów, które łączą lekkość i solidność. Donice Sara mają minimalistyczny, elegancki design stworzony na bazie kwadratu. Są bardzo pojemne, dzięki czemu sprawdzą się podczas uprawy roślin o rozbudowanym systemie korzeniowym, a dodatkowo zaprezentują się niezwykle monumentalnie i nadadzą aranżacji charakter.

Doniczki duże do wnętrz? – Gdzie wykorzystuje się donice Sara z kolekcji Stone?

Produkty z kolekcji Stone to doniczki duże do wnętrz i miejsc na świeżym powietrzu. Dzięki niedużej wadze i możliwości zrezygnowania z otworów odpływowych dekoracje te doskonale sprawdzą się we wnętrzach budynków prywatnych i publicznych. Mogą zdobić sypialnie, salony, jadalnie, a także korytarze i rozległe hole. Ich majestatyczne rozmiary sprawią, że z pewnością wyróżnią się nawet w dużych salach restauracyjnych czy na wewnętrznych dziedzińcach. Pomimo swojej lekkości, donice Sara są również na tyle trwałe, że można bez obaw dekorować z ich pomocą przestrzeń pod gołym niebem. Imitująca beton lub kamień donica przepięknie zaprezentuje się na tle świeżej zieleni w ogrodzie, przy wejściu do budynku czy też na tarasie.

Jakie wady i zalety mają donice z włókna szklanego Stone?

Doniczki duże do wnętrz produkowane z włókna szklanego są lekkie, a zarazem trwałe i solidne. Dzięki dodatkowej warstwie styropianu uzyskują wzmocnienie i ocieplenie, a powłoka z masy kwarcowej nadaje im wielu właściwości praktycznych, takich jak odporność na mróz, promieniowanie słoneczne czy wodę opadową. Donice Stone są trudne do zarysowania, a jednocześnie łatwe w naprawie – wystarczy zamaskować niedoskonałości odpowiednio dobraną farbą elewacyjną. Atutem kolekcji jest także jej elegancki wygląd, który pasuje zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Decydując się na zakup donic Sara warto pamiętać jednak, że długotrwałe działanie wilgoci jest szkodliwe dla ich powłoki zewnętrznej. Ozdoby nie mogą stać zatem w miejscach stale zawilgoconych. Doniczki duże do wnętrz pokrywane są masą kwarcową o ograniczonej palecie barw. Jeśli przyszły użytkownik nie odnajduje w ofercie odpowiedniego dla siebie koloru, może jednak pomalować donicę wybraną farbą elewacyjną.

Jak przygotować donicę Sara do użytku?

Przygotowanie donic z kolekcji Stone do użytku obejmuje jedynie ich proporcjonalne, warstwowe wypełnienie. Na dno donicy wysypujemy więc przepuszczające wodę kamienie i keramzyt. Podłoże zabezpieczamy następnie siatką cieniująca, na której rozprowadzamy mieszankę gruboziarnistego piasku i ziemi dobranej do potrzeb danej rośliny.